ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

Renault T Range için gerçekçi dashboard yol bilgisayarı modu

https://mods.simulasyonturk.com/ets-2-renault-t-range-icin-gercekci-dashboard-yol-bilgisayari-modu/?fbclid=IwAR1IBQGs5u2xHY_wQ9l-Px2P4ohfJbguJKEKi0703AYmRIAn4rytM5bkN-Q

Range T kullanırken fark ettim de retarder sesi yok diğer tırlarda mevcut olan ses garip bir şekilde bu araçta yok oyun hatası mıdır acaba aynı sorunu yaşayan oldu mu hiç

online da çalışmıyordur ama sanırım kodlama çalışıyorsa nasıl yapılıyor tarif edeseniz sevinirm

İlk başta bende öyle sanmıştım ama retarder sesi var ve çok az geliyor dikkatinizi vererek dinlerseniz vınlama sesini duyuyorsunuz. Üstelik aracın kabin içi motor sesi çok yüksek çıkıyor o yüzden retarder sesini duymuyor olabilirsiniz dediğim gibi sesi dikkatli dinlerseniz retarder sesini duyabilirsiniz…

Trakya dlcsi gelene kadar yakıtı dert etmeyin nasi olsa yakıtı türkiyeden almıyoruz :grin:

youtubede var motor güçlendirme , kodla motor değiştirme diye aratırsan çıkıyor.

1 Beğeni

Bendede yok aynı dertten muzdaribiz dostum

Artık günümüzde retarder sesi olmayabiliyor diye biliyorum. Gerçekte yoksa, simülasyonda konulmasının bir anlamı yok.

modern araçlardaki retarder sesi artık çok fazla çıkmıyor.Zaten t range de intarder var yani egzoz firen destekli retarder.

2 Beğeni

harbiden ha dedinde aklıma geldi türkiyede fiyatlar ne olacak acaba :smile: bulgardan fuller geliriz artık

Range T grafiksel olarak Yeni Scaina ve Man arasına yerleştirilmiş. Özellikle dıştan bayağı bir memnun bıraktı.

Sesler ise aşırı iğrenç. Tabi ben klavye, 90 limitli ile oynadığımdan yarım gaz olayları falan olmuyor.Vites geçişleri düşüşlerinden çıkan sesler inanılmaz kulak tırmalıyor. Sanırsın bozuk kulaklıkta, hoparlörde bir şeyler çalıyor.

Yol bilgisayarında da sıkıntı mı var anlamadım. Koskoca tır 2,1 litre tüketti. :joy::joy: Bugün ayarları tekrar kontrol edip bakacağım.

2 Beğeni

Range T nin Rüzgarlık Sorunu düzeltilmiş

10 Beğeni

Gençler, bugünkü güncellemede neler geldi, elinde changelog olan var mı?

Gençler ETS 2 changelog’larını nerede bulabilirim?

İşte böyle çok güzel oldu :slight_smile: T460

1 Beğeni

@kwnkos buradan bakabilirsin

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=10&t=204048&start=140

18.000 km yi geçtik. yakıt 31.7-32.0 arasında geziyor. Yük hep 20 ton ve üzeri T 460.
F-Max gelene kadar kullanabildiğim kadar kullanmaya devam edeceğim.

4 Beğeni

@SiSL Abi sana önemli bir sorum var da, şu an oyunda, Renault Range T’nin hangi motordan kaydedilmiş seslerini duyuyoruz abi, base.scs dosyasında iki tane ayrı Range T klasörü var, birinde T480 yazıyor ama oyundaki ses o değil, diğer klasörde de motorun adı yazmıyor, sana zahmet öğrenebilir misin ağabeyim?

T480 klasöründeki kayıtlar eski kayıtlar. Çekici çıkmadan 4-5 ay önce yeniden kayıt alındı.

Gençler, ETS 2’de bazı müzikler oynatılıyor, bazıları oynatılmıyor, hepsini aynı programdan indirdiyorum, yani hiçbir fark yok dosyalarda, ETS 2 keyfine göre bazısını çalıyor, bazısını çalmıyor, çözümü nedir?

1 Beğeni