ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

7 kamerasına geçince bütün TIR’larda ses sorunu var diklat eden oldu mu bilmiyorum, motor sesi yok denecek kadar neredeyse.

Ayarlarda ki sesleri kıstıktan sonra hepsini etkileyeceği için bir anlamı yok kardeş. Uzun yol aracı dediğin konforlu olur neyse inşallah bir düzenleme yaparlar şimdilik Scania ya devam.

Yine de sen bilirsin kardeş, biz bur da birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz

O düzenle şu an olmayacak FMOD ses motoru ekleniyor ve bu her şeyin değişmesi demek. O yüzden aradığımız şey FMOD’da :smiley: ve ona daha var belki bu yıl sonunda açıklama yaparlar tekrar :slight_smile:

tek az yaktırmayı başaramadığım tır Volvo bi ara onuda deneyelim :joy:

Scaniacılar yalan oldu mancılar :smiley: volvocular :smiley:

1 Beğeni

veri gösterge panelini gerçekte olduğu gibi yapmamışlar yine modcular düzeltmiş.

1 Beğeni

Yoo ben hala scania kullaniyorum reno asla kullanmam

kodla yapılıyor

Beyler bende oyun kasmaya başladı renault t de kasıyor be :confused:

520bg full paket araba ledleri yeni taktırdım 1500 küsür km yol yaptım daha mazot almadım aşırı ekonomik ve seri bir araç sevdim :smiley:

1 Beğeni

Aynalarım fiziken varlar ama ruhen yoklar…

6 Beğeni

7 kamerasından farların olduğu yere bakıncada daha önce hiç bir tırda olmayan saydam far özelliğini görüceksiniz önden bakınca farların için görüyorsunuz. Arkadan bakınca tamamen saydam bir şekilde önünüzü rahatca görebiliyorsun harika bir özellik olmuş :+1:t2:

Şirket arabası ile transporta t range ile devam.
Tam bir ekonomi sınıfı araba 100 km de 27.9 a kadar düşüyor

1 Beğeni

120 ye kadar 11 123 km/h de 12. vitese geçti 130km/h 16bin devirde çok iyi bence

1 Beğeni

O bir hata değil. Aracın aerodinamik katsayısını en aza indirmek için yapılmış bir tasarım oyunu. 7 kamerasında açıdan kaynaklı aradaki boşluk gözüküyor çünkü far içeri doğru eğimli ve daha kısa bitiyor. Bu detay oyunda diğer araçlarda da mevcut. Özellikle XF E6’nın ve Actros MP4’ün far kısımlarını dikkatli incelersen fark edebilirsin.

4 Beğeni

Hata olduğunu söylemedim zaten? 7 kamerasında ilk başta göremeyip sonradan baktım ancak yan açıdanda neredeyse öne bakana kadar gözükmüyor olması biraz canımı sıktı sadece ben modele takılmadım aksine sadece sesine takıldım sesi çok kötü

1 Beğeni

Kabin kamerası hariç diğer açılarda fov rezalet zaten. Kabin kamerası dışında bir açıda kullandığımda sokakta RC model sürüyormuşum gibi hissediyorum.

Evet ses sıkıntılı, gazdan elini çekince motorun sesi hareketsiz halindeki gibi çıkıyor. Umarım fmod ile düzelir :confused:

Bu arada Range T’ye özel hazırladığım video :

9 Beğeni

Bunlardan benden olsun taze taze oyunda daha test etmedim yoğunluktan :smile: 20190929_114618|374x500

11 Beğeni