ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

Doku kalitesi, iç dizaynı, dış tasarımı felan olukça iyi. Böyle çekiyor insanı, al sür diyor :smiley: Seslerde tuhaflık var sadece, gerisiyle olmuş araç. Biraz turladım, genel olarak beğendim ama fazla kullanmayacağım kesin. Gelen, giden, yenilenen araçların hiçbiri Scania S kalitesini, sürüş zevkini vermedi bana. Yola Scania S ile devam…

henüz test sürüşü yapmadım. seslere şöyle bir baktım scs şaşırtmadı yine olmamış :frowning: kulakları tırmalıyor.
bu sesler gibi olsa fena olmazdı… mod beklemezdik.

2 Beğeni

Önümüzdeki aylarda Vasily Range T için ses paketi satışa sunacak …

1 Beğeni

yalnız size söylemiştim :smiley: fmod gelene kadar araçlarda seslerle ilgili önemli bir adım beklemeyin çünkü olmaz idare edecek kadar farklı olsun yeter

2 Beğeni

Yalniz frene basıp çekince gelen hava sesi de yok ya da benmi dikkat etmedim varsa da pardon

yok ya sesi neredeyse kapatma seviyesine geldim. s_interior_volume “0.2” yaptım , anca böyle kurtarıyor.

2 Beğeni

Uzun bekleyişin sonunda kavuştuk.

ben beğenmedim sizlerde 2 hafta sonra bıkacaksınız ve bu seferde s-way fmax nerede kaldı diyeceksiniz bu kadar abartmayın bence scania ile seferlere devam

Bence scs nin ses kısmında çalışanlar en az benim kadar içiyordur.Yani bu kadar kötü ses yapılamaz ya.:slight_smile:

model güzel gozukuyor hosuma gıttı

2 Beğeni

Böyle bir şey mi varmış. Güzel.

Yoo ben gayet beğendim. Kendi adına konuş.

1 Beğeni

Ses konusunu abartmayın arkadaşlar. Bu konuda bir sürü psikolojisi oluştuğunu düşünüyorum. Sesler bence (oyundaki ses teknolojisi düzeyinde) gayet yeterli. Sadece retarder sesi çok az, o da orjinalinde öyledir muhtemelen.

Hasan’ın da dediği gibi FMOD gelene kadar yapılan eleştiriler çok mantıklı değil.

4 Beğeni

Yine başlamış araca laf söylemeler şu olmadılar bu olmadılar yav şaşırmıyorum Türk insanı doyumsuz doymuyor ne yapsalar illa bir kulp takacaklar aracı 10 numara modelleyip motor sesine kadar yapmışlar. Eksikler var mı gözümüzü yoracak kadar yok ben bu araca bir de varsa eğer modifiye paketi yakıştırıyorum. Onun dışında F-Max çıksa da yine aynı olaylar olacağı için artık bu forumda gereksiz insanları görmezden gelmeye devam edeceğim. Biraz köstek olmaktan çok destek olmayı ve yapılan emeğin ne denli uğraş gerektirdiğini insanların anlaması gerekiyor.

9 Beğeni

yazıyı okursan ben kendi adıma konuştum zamanında man euro6 içinde böyle yaygaralar koptu millet 1 hafta sonra bıraktı buda aynısı olacak o yüzden yok şöyle olsaydı yok böyle olsaydı gibi yorumları okuyunca yazdım
ayrıca ben kötü yapmışlar demedim sadece beğenmedim dedim renonun hiçbir aracı hoşuma gitmiyor

1 Beğeni

skin yapacak arkadaşlara gelsin

ayrıca koltuk ayarlarından şikayet edenlere de bu mod gelsin

https://ets2.lt/en/unlimited-seat-for-all-truck-renault-t/

1 Beğeni

Nasıl indiriyorsun linki bulamıyorum

@Demir_Pence ayrıca senin paylaşımına ek olarak yine ilgili sitede yani https://ets2.lt 'de Range T için modifiye eklenti paketi ve Renault logolu skin paketide paylaşılmış.Ayrıyetten Range T’ciler için bunu da belirtmek istedim.Orta derece sevdiğim ve beğendiğim bir araçtı ama aşırı derece abartılmasından dolayı inanın soğudum.Kendi fikrim bunu Iveco S-Way için yapsalar veya yeni çıkmış başka bir marka-model için daha anlamlı ve yerinde bulabilirdim. :wink:

indirme linki yok dostum. Steam üzerinden ETS2’yi otomatik güncellemen yeterli. direk oyuna girdiğinde göreceksin.

range t modifiye paketi