ETS 2 Renault Trucks - T Range & T High: Evolution Güncellemesi [Ana Konu]

TakipIR ile oynadım enfesti model gerçekten iyi :smiley: devam edicez şu videoyu atayım yayın açmak istiyom :smiley:

14 Beğeni

Araç harika​:clap: :+1:

3 Beğeni

Araba oldukça hoş olmuş kusur dahi bulamadım. Bu kadar fazla donanımının olucağını beklemiyordum ilerde modifiye pakedi falan düşünüyorlar sanırım arabanın her yerine müdahale edebilicek şeklde seçenek sunmuşlar ama şaunlık siyah plastik diye zorunlu seçenekler var. 520 hp lik motoru oldukça tatmin etti beni ama oyuna 5 sene önce başladığımda 750 hp lik volvo almıştım ve hiç satmadan halen onu kullanıyorum. Modla 750 hp yapabilirsem artık range T ye geçicektim ne yazıkki tüm araçlara müdahale edebiliyorum range t yi 750 hp yapamadım o yüzden mecbur keyif arabası olarak kalıcak garajda :smiley:

4 Beğeni

Daha bakamadım az kaldi

1 Beğeni

Araç genel olarak sevdim , özellikle modelleme konusunda çok başarılı buldum. Aynı şekilde dashboard’daki canlılık ve dijitaliik daha çok albenisi olmasını sağlıyor.

Sesler yine genel olarak başarılı olsada motor sesi kulağıma hoş gelmedi ve fazlasıyla rahatsız etti belki kodlama ile azaltıp daha memnun edilebilir servisten.
520 hp , 4x2 range T ’ miz ortalama 33.4 yakıyor ve bu gayet memnun etti fakat garajdaki yerini alır mı bilmiyorum , zaman gösterecek. :smiley: Dediğim gibi motor sesi belirleyici faktör…

7 Beğeni

Ses beni de biraz rahatsız etti, bazı yerlerde sorunlar var sesle ilgili, inşallah düzeltirler, ama TIR’a alışamadım nedense, MAN TGX Euro 6 gibi değil içi, bu biraz daha şehir içi TIR’larına benziyor.

1 Beğeni

Araç harika fakat araçın sesini sevemedim illa ki ses modları ile düzeltilir :confused: İnterior ise harika :star_struck: Şuan cinemaic video için araçın çekimlerine başladım :wink:
Kullanmak isterseniz kendi yaptığım sınırsız koltuk modu ets2.lt’de şuan:
https://ets2.lt/en/unlimited-seat-for-all-truck-renault-t/

4 Beğeni

modunu buraya dierkt paylaşabilirsin ets2lt eklemeye gerek yok :slight_smile:

2 Beğeni

Hasan araci inceleyekmisin?

1 Beğeni

videoyu yükleniyor ancak araçtan çok TakipIR ile oynadım :smiley:

1 Beğeni

Developer Stream falan işte:

1 Beğeni

@HasanOfke @SiSL Abilerim size bir sorum var, şu an oynadığımız Renault Range T’nin sesleri, kaç beygirlik motordan kaydedilen sesler?

Oscar reise saygılar

Türk yapımı baş takip cihazı TakipIR ile yeni gelen Renault Trucks T Range çekicisini test ediyoruz. Çok bekledik ama sonunda değdi ve kaliteli bir araca sahip olduk. TakipIR videoları keyifle devam edecek.

19 Beğeni

SCS’ye bu fotoğraflar ile teşekkür ediyoruz :smile: (2. fotoğraf bana aittir.)

12 Beğeni

İlk yakıt tüketimi testide benden olsun; 22-24 ton basar tonaj takoğraf ihlali yapılmamıştır. 140 litre yakıt 438km menzil mevcut. (Yakıt tankı standart olanından , extra büyük değil!)

5 Beğeni

Bundan çok önce; Türkiye Boya Paketi yapılırken ve Range-T duyurulduktan birka, ay sonra SimülasyonTÜRK’e özel TSP’li ekran görüntüsü yayınlanmıştı. Onunla da karşılaştırma yapabilirsiniz.

2 Beğeni

Hay maşallah yol bitiyo yoll

4 Beğeni

Sesini saymazsak on numara araç :slight_smile:

2 Beğeni

sesi çok gürültülü onun dışında güzel bir de gerçek kornası böyle mi bilmiyorum önceki renaultlara göre farklı geldi