ETS 2 - Renault Range T 480 Euro 6 v8 Polatlı Mods Team

Model: Wojtek Metrak
Düzenleme & Edit: Polatlı Mods Team

Sürüm 1.31x

Youtube :

  • Sürüm: 8

-Dorse Kabloları Eklendi
-Model Düzeltmeleri,
-Çakışmalar,Poligon kırılmaları,Optimize Sorunları,
-Şase Sorunları Düzeltildi.

İndirmek İçin: https://sharemods.com/ys1mqwusr48m/Renault_Range_T_v8_by_Polatl___Mods_Team.zip.html

3 Beğeni

Bloga eklendi

https://www.worldoftruckstr.com/ets-2-renault-range-t-v7-3/

Bugün 8x4 ile özel nakliye videosunda kullanacağım umarım kayma fizikleriyle birlikte İskandinavya’daki rampadan çıkar :smiley:

1 Beğeni
1 Beğeni

Güncellendi 1.31x

Kabini 2D kaplamalar yerine tamamen 3D bir hale getirme gibi bir planınız var mı?

hasan blogda paylaşır mısın aracımı Hepinize iyi BAYRAMLAR :grinning::grinning:

1 Beğeni

bugün güncelleyelim worldoftruckstr.com’da kendin de ekleyebilirdin :slight_smile:

İnsanları salak yerine koymak kolay tabi… İlk başta yorum kaldırdın sonra komple gönderiye yorum yapılmasını engelledin. Valla güzelmiş ha. Tebrik ederim. Umarım çevrende ki insanlar senle gurur duyuyordur yaptığın bu tarz işlerden dolayı :smiley:

Bu arkadaş kendinin olmayan çalışmaları yukarda görünen fotoğrafta ki gibi kendininmiş gibi lanse etmektedir. Bu durum kaçınızın umrumda olur bilmiyorum fakat bu tarz insanlara en azından yapılan işe emeğe saygı duymak adına prim kazandırmamalısınız.

Orjinal Render Görüntüsü…
Orjinal Render Görüntüsü…

Orjinal Model…

6 Beğeni

Seni de mod yapımcıların karanlık dünyasına aldık demekki… :smiley:

Rezillik rezillik…
Bir insan kendini ancak bu kadar rezil edebilir.

Bu arkadaş ben ne yaptıysam ne yazdıysam aynısını kopyalıyor bazen de çalıyor. Açın flickr adresini kontrol edin anlayacaksınız zaten. Murat Toker’in Ford 1846T modelini ben çizdim diyor. Yetmiyor Turbosquid modellerini indirip ben çizdim diyor. Komedi gibi yazılar yazıyor a%& böyle bir şey var mı yok uzun zamandır 3D model ve oyunlara mod yapıyorum falan. :smiley: :smiley:

3 Beğeni

Eleştiri yapabilirsiniz ama sınırları aşmayın! Bu platform gencinden yaşlısına bir çok kişi tarafindan kullanılıyor!

Ya Ahmet bi dur, acayip mimlendim buna ben :smiley: Sınırları aşma aşma nereye kadar!

Bu benim portfolyo için hazırladığım minimal vektör:

1 by bertan06, on Flickr

Bu da çalışma aşamasından kırpıp aynısını yapan arkadaşın görüntüsü.
Daha doğrusu alakası bile olmayan yandan yemişi diyelim:

deneme by Oğuzhan Saydemir, on Flickr

Olaya gel hepsini bu vatandaş modellemiş:

1
2
3
4

Başkasının içeriğine ben yaptım demek bizim için normal değil. Anlayamıyorum kendisi de mod yapabiliyordu. Böyle bir şeye ne gerek vardı? Kimse mod yapımcılarından onlarca sıfırdan çizilmiş model beklemiyor ki? İyi veya kötü mod yapmak başka yalan söylemek başka… Aslında Ford Fmax’in ajanstaki tasarımcı tarafından paylaşılan render animasyon videosundan sonra zaten anlamıştık. Oradaki sahneyi kırpıp ben yaptım demek yakışmıyor.

1 Beğeni

Karakter parayla satılan bir şey olsaydı hırsıza alırdık bir tane şaka gibiymiş gerçekten

Bende görevimi yapmak zorundayım ama… :smiley:

2 Beğeni

Bu tür işleri Behance gibi daha ciddi bir platformda arşivlemek ve portföy haline getirmek daha mantıklı. Yüklenen her iş için kullanıcıya bir lisans veriyor. 2015 den bu yana kullanıyorum henüz başıma hiçbir şey gelmedi.

3 Beğeni

Şimdi Yanlis anlasilma icin herkesten çok özür diliyorum,öncelikle range t wojtek metrak adinda biri bana bunu daha guzel yapabilir misin dedi bende yapmaya calisirim dedim adam bana modeli atti kendiside turbosquid satin aldim dedi ama yuksek kabini yoktu scs forumundan bi arkadaş bende var dedi ve onuda aldim topladim v8 e kadar guncelledim. Instagramdaki resim alang7 nin renderi cok hosuma gitti ve paylaşım yaptim. Fmax ugur abiyle instadan konustum bana bi numara verdi kerem ersu aradim acmadi mesaj attim konusalim dedi o bekleme asamasinda bertan seni takip ediyorum cok başarılısın ne yaparsan bende ona benzetmeye çalışıyorum ahmet kaya modeli begendim kendimi geliştirmek icin modelledim ben modelleme isinde 4 5 senedir uğraşıyorum bilmedigim cok sey var axor arocs onlar gercekten benim modelim yemin ederim ford cargo 1846 arkadasimin calismasi yada ben oyle saniyorum ama onunda ses kayitlari alınıyor Evr Vasily bana kendisi mesaj atti ses kayit edeyim mi diye bende tmm dedim yanlis anlasildiysam yada bi hata yaptıysam ozur dilerim herkesten

Aslında burada yanlış anlaşılma olmamış oluyor aksine yanlış bir seyler dönmüş oluyor.
Burada ki sorun senin başkalarına ait proje veya çalışmalarının görselini paylaşman değil , yukarıda yazıldığı gibi kendininmiş gibi gösterip insanlara kendi adının/markanın reklamını yapmaya çalışman… Bu konuda zararlı çıkan her türlü sen olursun , kullanıcı ile yapımcı arasında güven sorunu doğurur… Kendi yolunu çiziyorsun yani bir şekilde… :man_shrugging:

1 Beğeni

Uyarınız için tesekkur ederim bir daha yapmicagima emin olabilirsiniz sadece “kendi cizimlerime” adimi yazarım :sweat_smile::sweat_smile: