ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Promods’un bütün modlarını indirdim bugün oyundan attı. Acaba bütün modların sıralamasını atabilecek olan var mı? Onu da düzeldip öyle açayım.

ben sıralamayı yazıyorum en üstten en alta doğru
assets
def
map
media
model 1
model 2
model 3

Europa, Middle East, The Great Steppe, Trailer&Company Pack ve Cabin Accessories Pack’in hepsini indirdim. Hepsinin genel sıralaması lazım bana.

great steppeyi promodsun altında asset üste olacak şekilde sırala middle east dosyası promodsun üstünde olacak asset yine üstte olacak şekilde trailer ve kabin paketini haritaların hepsinin üstünde yap.

normal promods modlarının üstüne middle east modları

• promods-me-assets-vXXX.scs

• promods-me-defmap-vXXX.scs
    onların da üstüne great steppe

• promods-tgs-assets-vXXX.scs

• promods-tgs-defmap-vXXX.scs
    en üstlere de

• promods-tcp-companies-vXXX.scs

• promods-tcp-def-companies-vXXX.scs

• promods-tcp-def-trailers-main-vXXX.scs

• promods-tcp-def-trailers-replacement-vXXX.scs

• promods-tcp-def-trailers-standalone-vXXX.scs

• promods-tcp-trailers-vXXX.scs

• promods-cap-vXXX.scs
    bunları koy dene

1 Beğeni

General Load Order:

• Backgrounds

• Sounds

• Graphics / Weather

• Physics

• Tuning Parts

• AI mods / Traffic

• Skins

• Trailers

• Trucks

• Maps

mod yöneticisinde bu şekilde kategorilendirip sıralamak oyunun daha hızlı açılmasına etki ediyor bu şekilde tüm modları sıraya dizmeniz en iyisidir.200-300 mod kullanıyorsanız uğraştırıyor ama kategorilendirince modları daha hızlı buluyorsunuz yeni modları sıraya dahil etmek de daha kolay oluyor.

3 Beğeni

arkadaş bu promods un partları çok yavaş iniyor sizde de öyle mi? 50kb ile iniyor. 200 kb di bunu normal hızı

Sanırım bugün yeni çıktığı için aşırı yığılma var promods sitesinde. Birkaç güne düzelir tahminimce

anladım dediğin gibi olabilir. olmadı ilerleyen zamanda indirmeyi denerim

Great steppe ayrı bir harita mı birleşik mı ana harita ile?

1 Beğeni

Bağlantı yolu yok maalesef bildiğim kadarıyla. O haritadan bir Garaj alıp öyle dolaşabilirsiniz ama ana harita ile de oynayabilirsiniz

1 Beğeni

ben sıteye uye olamıyorum lakın sıte uye kaydını saglamıyor lınklerı bırısı bana mesaj yoluyla gonderebılır mı

şifremi unuttum mail gelmiyor, sunucular %250, bir müddet beklemek lazım.

oyundan atma problemi yaşadınız mı hiç?

Ben yaşadım. Oyunu açtım, haritayı açarken attı.

harita modlarını eklerken diğer modları koyarsam örnek veriyorum araba modu, bu araba modunu haritanın alt tarafına koyarsam mı doğru olur üst tarafına koyarsam mı?

1 Beğeni

Bence alta koy. Çünkü harita biraz kasıyor. Harita öncelik olursa oyun ona göre hareket ediyor ve daha az kasmış oluyor.

1 Beğeni

tamam öyle denerim. teşekkür ederim

haritayı yakınlaştırırken oyundan atıyor bir tek

1 Beğeni

Bende bugün hiç atmadı.