ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Yeni sürüm tahmini ne zaman yayınlanır? Açık betada yayınlanır mı?

Malesef bu tarihi ben dahil hiç bir geliştiricimiz bilmiyor :slight_smile:

1 Beğeni

Selam Saygı @Suleyman_Emre_Unalir

yesil-vadi-2020-07-20-09-51-10-1917101501

İçin Proje Trakya Hazır Var ?

3 Beğeni

İstanbul haricindeki, Kınalı dahil tüm kavşaklar yenilendi, Edirne ile Çorlu arasındaki D100 karayolu eklendi, Çorlu dar sokaklarıyla birlikte ana haritaya eklendi. Tekirdağ kent merkezinin tamamı eklendi ve bu kapsamda tüm Tekirdağ’da değişiklikler mevcut. Edirne’de de Ali Rıza Ataktürk caddesi eklendi. :slight_smile: Tüm tabelalar, tüm benzinlikler ve bazı yol işaret dokuları yenilendi.

7 Beğeni

öncelikle elinize sağlık çanakkale ve civarında son durum nedir ? sadece gelibolu çanakkale mi var yoksa biga bandırma üzerinden bursa bağlantısı da mevcut mu

1 Beğeni

sevgili @alfonso_12 . Çanakkale benim başlangıç projem olduğu için yaklaşık 5 kere yeniden inşaat edildi. Burayı inşaat ederken yeni bir köprü projesinin ortaya çıkması, benim sonradan optimizasyonu öğrenmem gibi sebeplerden ötürü çok fazla gecikti. Aslında bu sürüm için neredeyse yayınlanmaya hazırdı. Ancak şimdilik Trakya’ya odaklanıp Biga ve Çanakkale’yi bir sonraki sürüme bırakma kararı aldım.

Gelibolu Lapseki gemi geçişi için animasyonlu feribot sistemini öğrenmeye çalışıyorum. Eğer bunu sağlayabilirsem Gelibolu merkezi optimize şekilde yeniden inşaat etmem gerekecek. Bu sistemi öğrenebilirsem Gelibolu - Lapseki (animasyonlu) feribot hattımız olacak. Bunun dışında zaten köprü olduğu için Gelibolu merkezi eklemeyi planlamıyorum. %400 ölçekleme ve full grafikte bu modu oynayabilmeniz daha büyük önceliğimdir.

TR Extended’dan henüz net bir “yeniden geliştirmeye başlıyoruz” haberi alamadım Bursa için. Ekip çalışmaları tamamen durdurmuş gözüküyor. Bu yüzden Bandırma’ya odaklanmak yerine Çanakkale’den güneye, Türk adalarına doğru ilerlemeyi planlıyorum. Önceliğimiz iki projenin birbiriyle uyumlu ilerlemesi için daha güney bir rotadan Mersin’e ulaşmak.

5 Beğeni

başarılarının devamını diliyorum dediklerine istinaden konuşmak gerekirse sahil kesiminden itibaren edremit ayvalık izmir hattı ötesinde kaz dağları yada yeni bir dönemde açılan kaz dağları tünelleri bu hat eklenebilir ancak bu süreç baya meşakatli ve uzun bir dönem içeriyor sanırım keza çanakkale biga gibi planlamalar bir sonraki sürüme ertelenmişken bunu konuşmak için biraz erken olabilir çalışmanda başarılar diliyorum

1 Beğeni

Pek uzak planlar sayılmaz aslında. Çanakkale gibi iki yakalı bir şehri onardıktan sonra diğer illeri - ilçeleri yapmak zor olmayacaktır. :slight_smile:

1 Beğeni

@Suleyman_Emre_Unalir hocam Kırklarelini yeni sürüme sembolikte olsa araya sıkıştırabilme ihtimali var mı? Sonra gerektiğinde düzenlenebilir belki.

yaptığınız detaylı çalışmaları göz önünde bulundurduğumuzda aslında sürenin makul olduğu söylenebilir ancak işte insanoğlu bi an önce yeni yapılan araç/harita gibi materyalleri kullanmak istiyor sizi zorlayacak lokasyonlar görsel olarakta insanı tatmin eden kazdağları ve edremit akçay lokasyonu benim şahsi düşüncem tabi bu umarım bu bahsettiğimiz lokasyonlar da kısa süre içinde eklenir

@son Bu sürüm için malesef bir şey söyleyemem ancak diğer sürümde Çanakkale ve Anadolu’daki çalışmaların durumuna göre Kırklareli’ni de eklemek isterim. Temel olarak bir doğu şehri, bir batı şehri yayınlayarak veya birlikte yayınlayarak eşitliği korumak istiyorum. Koşullara göre elimden geleni yapacağım :slight_smile:

@alfonso_12 Uzun süredir buralar çok sessizdi. Bir şeyler netleşmediği için yayında bulunamadım. Haliyle pek çok kişi bu başlığı incelemeyi bıraktı. Ancak tüm motivasyon kaynağım sizler, buradaki sorularınız ve gösterdiğiniz ilgi. :wink: Bu yüzden sabırsızlığımız ortak, isteklerimiz ortak!

3 Beğeni

Edirne’deki cadde Migros’un arkasındaydı galiba. Burayı ağır vasıtalar Hilly Hotel kavşağından sola dönerek geliyorlar. Hilly Hotel’e yer var mı bilmiyorum. Onların sahibi Petrol Ofisi’nden her zaman nakliye şirketleri yakıt alıyor. Genelde boş kalmıyor.

Tam olarak bu lokasyona kadar açıldı

5 Beğeni

Yeni sürümde Türkiye’de :tr: olacak iller:
Geliştirilen/değiştirilen iller
- Tekirdağ
- Edirne
Yeni Şehirler:
- Çorlu
- Silifke
Görseller için Discord #development-news kanalına bakın, detaylar için forumda paylaşacağım yazıya bakar olun :wink:

Sormadan söyleyeyim. Bir Trakyalı olarak, Akdeniz sahil şeridinin ne kadar kalabalık olduğunu biliyorum. Bu yüzden yeni sürümde Mersin şehri ile Silifke şehri arasında tam beş semt/ilçe/kasaba var

• Erdemli / Kocahasanlı
  • Yemişkumu
  • Kızkalesi
  • Atayurt
  • Taşucu
14 Beğeni

@Suleyman_Emre_Unalir Tekirdağ ve Çorlu çok güzel olmuş ellerine sağlık

16 Beğeni

scs sahili neden yapmadı diyordum eline sağlık uzun bir süreden sonra ets oynayacağım.

2 Beğeni

Bunun çıkışı ne zaman olacak?

1 Beğeni

https://promods.net/index.php
Promods Kazakistan 1.47ye güncellenmiş

1 Beğeni

@MRTHS Çok teşekkür ederim :slight_smile:
@Ozgur59 çok sağol, neden SCS’nin eklemediğini acı bir şekilde eklerken tecrübe ettim ancak zorlansam da tamamladım :smiley:
@Onur_Ergen Malesef çalışmalarımızın ne zaman yayınlanacağını ancak yöneticilerimiz biliyor

7 Beğeni

Ellerine kollarına sağlık abi gerçekten hoş gözüküyor, iyi çalışmalar :heart:

1 Beğeni