ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Gürcistan’a göre ilerleme katedilmiş boyutta… :smiley:

3 Beğeni

Buraya Türkiye içinden gidiş yok pek bir işe yaramamış.

Tek giriş Suriye’den Yayladağı sınır kapısından

1 Beğeni

İnsan buraya Türkiye içinden tek bir yol olsa bile yapar yani illa şehir şart değil.

arkadaşlar promodsu kurduktan sonra buna gerek var mı EKSTRA :
[Trailer & Company Pack v1.27 (dosya boyutu 240MB)

yani bu promodsla gelmiyor mu zaten şirket isimleri vs. yoksa farklı içerikler de katıyor mu bu eklenti

Gerek yok ben kullanmıyorum pek de bir amacı yok :smiley:

1 Beğeni

Bu sunucular ne zaman boşalır ? Sabah indiriyodum kapatmak zorunda kaldım geri girdim indiremiyorum şimdi :smiley:

2 güne rahatlar. :smile:

2 gün de çokmuş be :smiley:

1 Beğeni

Ben cuma ya da cumartesi yükleyeceğim. bekleyeceğiz artık. :smile:

ağır konuşcam ama neyse.
kıçı kırık kişinev bile antakya’dan büyük olmuş, peyzajı dahil.
latakia dersen antakya ile aynı assetler.
resmen algıda yabancılara, antakya ve Türkiye’de orta doğu imajı vermiş platypus.
üçüncüsü de, barbarosun attığı resimde de görülüyor, hatay sınırı geniş ve tek yol çizmiş.
istese hatay’ı genişçe yapardı aslında.
illerin nüfusuna da bakmıyorlar artık sanırım.

15 Beğeni

Çoook önceden belirtmiştim bunları :smiley: Çok bişey beklemeyin şimdiden söyleyeyim, Ankara falan civarı veya o yolun İstanbul’a bağlanış şekli güzegahı hiçbir oyuncuyu mutlu etmeyecek diye düşünüyorum. Ve Türkiye’nin de orta doğu yapımcısına verilmesi bu projenin kırılma noktasıydı bizim ülkemiz adına. Neyse birer soğuk su içer kendi yapılan haritalarımıza daha çok önem veririz umarım…

9 Beğeni

dün 2.50’yi indirdim ekstradan middle-east map’i de kurdum; arab çöllerinde dolaşıyor, nicosia(lefkoşa)da sınırdaki yunan bayrağına söyleniyordum. 1 günle mi kaçırdım şimdi Antakya’yı, İskender’in şehrini. tüh. gerçi 1.38’i de 1.39’a yükseltmek gerek, daha o var.
ayrıca çıksın abi, adana-aksaray-ankara-istanbul yolunu da versinler, nasıl olursa olsun. uzaktan osmaniye-ceyhan silüetleri de görünsün miss

7zip ile açmayı dene @alice

Onu da denedim aynısı onda da dedi. kesintisiz iniyor ama açınca o hatayı veriyor. yanlış nerede çözemedim.

Dosyaları sırayla klasöre koyman lazım bunu da yaptın mı.

1 Beğeni

Dosyayı açmayın arşiv bozuluyor, 1 numaralı dosyayı diğer dosyalarda bulunacak şekilde bir klasörde 7zip ile klasöre çıkart diyeceksiniz.

1 Beğeni

Ben boykot ediyordum zaten middle east add-on’u. Hiç indirmedim bile

Bu sabah 6 da indirdim server yoğunluğu %6 idi rahat rahat indirdim

2 Beğeni

tamam tamamını indirip bir de öyle deneyeyim