ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

@HasanOfke, yayınınızda görmek ayrı bir güzel oldu. Paylaşımınız için teşekkürler…:+1:

Günün birinde;

‘Herkese Merhaba…Ets2’de bugün Ege Paketini oynayacağız. Oyuna resmi olarak gelen Trakya’dan sonra Türkiye Mod topluluğundan bir ekip AllTurkey Projesine başlamıştı. Gerçekten kaliteli bir iş ortaya koydular. İlk Etapta Gelibolu ve Ege Bölgesi’nin kıyı şeridini bitirdiler. Yavaş yavaş tüm Türkiye’yi ekleyecekler. Şimdi Ford F-Max’le İstanbul’dan çıkıp Çanakkale boğazı üzerinden İzmir’e gideceğiz.’

diyerek yayına başlayacağınızı ümit ediyor, heyecanla bekliyoruz…:blush:

8 Beğeni

@bona :smiley: neden olmasın elbet bir gün söyleyeceğiz zaten dlc çıktktan sonra var olan türkiye modu eklenirse güzel olur

2 Beğeni

Arkadaslar Promods ve rusmap siralamayi youtube videodaki gibi yaptim fakat bir sure sonra oyundan atiyor sebebi nedir
Yada siralama fotosunu atabilecek var mi?

gamelog’a bir baksana orada ne error vermiş.

02:33:23.257 : f:\build_bot\ssd_win_slave\final_build_ets2_135_goodyear_windows_bin_steam_x64\build\prism\src\p3core\collections/arrays/arrays_base_impl.h(491): ??A?$array_t@V?$array_local_t@Vtraffic_limit_t@prism@@$02@prism@@@prism@@QEAAAEAV?$array_local_t@Vtraffic_limit_t@prism@@$02@1@_K@Z: Index outside array boundaries.

trafik ile ilgili gözüküyor. belirli yerlere girince mi atıyor? ai modu var mı?

Kesfedilmemis yerlere suruyorum o yuzden fark etmedim
Ai modu kullanmiyorum

Promods’ta Harita Kayıyor. Sizce Çözümü Nedir? (Birçok Modu Devre Dışı Bırakmama Rağmen Olmadı.)

Bende de aynısı var maalesef.

https://promods.net/viewtopic.php?t=29618 @kwnkos Bendede aynısı oluyordu. Burdaki gibi modları sıralayınca düzeldi.

1 Beğeni

Promods Çek Cumhuriyeti taraflarıyla ilgili bilgilendirme:
Jihlava nehri köprüsü, Jihlava Yolu 35, Hranice (İşlevsel olmayan kasaba) Ve işte mevcut gelişme; Bir sonraki Promods sürümüne kadar (tarih belli değil, bana sorma ) Road 43, Road 35 ve aynı zamanda İşlevsel Olmayan bir kasaba olacak olan Svitavy şehirlerini bitirmeyi planlıyorum. Umarım çıktığında beğenirsin.”

1 Beğeni

YKs promods bağlantısı var mıdır 1.35 için ?

Malesef…road to blacksea bağlanacak artık promodsa onu beklemenizi tavsiye ederim…

1 Beğeni

Promods"sun son sürümünde yollarda çok bug var dikkat edin

he ya geçen hangi yoldu hatırlamıyorum yine görünmez duvara denk geldim tırı vurdum sonra hızlı yükleme yapıp orayı serbest kamera ile geçtim. sonrasında korkarak ilerledim. yanlış hatırlamıyorsam Trieste den Hırvatistan a giden yol üzerindeydi

1 Beğeni

Su ana kadar bana denk gelmedi

Bana litvanyaya yaklaşırken oldu ama bendeki duvar değildi direk boşluğa düştü aracım

1 Beğeni

Ben öyle durumda hızlı yükleme yapıp serbest kamera ile geçiyorum.

Multiplayer destekleniyor.

11 Beğeni

oha kesin olarak geliyo ya multiye şaka maka :grinning: