ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Bence promods ilk önce Ege ve Akdeniz Bölgesini ekler.

Promods dosyalarını iki tane üst üste indirsek sıkıntı çıkar mı yoksa illa tek tek mi indirmeliyim?7

aynı anda 2 veya 3 dosya indiriyorsun bazen sistem hata veriyor ama 2 taneyi çakabilirsin

1 Beğeni

Sağol abi bir de Rusmap’i Promods sitesinden mi indireceğiz?

Onu ayrı siteden internete rusmap ets 2 yaz çıkar

1 Beğeni

Teşekkür ederim sağol hocam

Bu şekilde diziyorum açıyor ve oynanıyor fakat harita kayıyor. Sorun ne olabilir? (Sadece Promods dosyaları var başka bir mod kullanmıyorum)

Yok sadece Promods dosyaları var ve senin diziliminde.

Middle-East defi ProMods definin üzerinde olmalı. En düzgün dizilişi buradan bulabilirsiniz: https://promods.net/viewtopic.php?t=29618

2 Beğeni

Diziliş için burdan da yardım alabilirsiniz.

1 Beğeni

promods ile yksrsk kullanıp türkiye haritasını birleştirebilen var mı? 2.41 sürümünde baya değişiklik olmuş. %60 olunca oyun yanıt vermiyor. Öncelikleri anlayamadım sanırsam.

1 Beğeni

Teşekkürler.

1 Beğeni

Teşekkürler. Bu sıralama ile yapınca düzgün bir şekilde çalıştı.

1 Beğeni

o bendede oluyor 5 dk hiçbir şeye dokunma oyun açılıyor.

1 Beğeni

@HasanOfke, yayınınızda görmek ayrı bir güzel oldu. Paylaşımınız için teşekkürler…:+1:

Günün birinde;

‘Herkese Merhaba…Ets2’de bugün Ege Paketini oynayacağız. Oyuna resmi olarak gelen Trakya’dan sonra Türkiye Mod topluluğundan bir ekip AllTurkey Projesine başlamıştı. Gerçekten kaliteli bir iş ortaya koydular. İlk Etapta Gelibolu ve Ege Bölgesi’nin kıyı şeridini bitirdiler. Yavaş yavaş tüm Türkiye’yi ekleyecekler. Şimdi Ford F-Max’le İstanbul’dan çıkıp Çanakkale boğazı üzerinden İzmir’e gideceğiz.’

diyerek yayına başlayacağınızı ümit ediyor, heyecanla bekliyoruz…:blush:

8 Beğeni

@bona :smiley: neden olmasın elbet bir gün söyleyeceğiz zaten dlc çıktktan sonra var olan türkiye modu eklenirse güzel olur

2 Beğeni

Arkadaslar Promods ve rusmap siralamayi youtube videodaki gibi yaptim fakat bir sure sonra oyundan atiyor sebebi nedir
Yada siralama fotosunu atabilecek var mi?

gamelog’a bir baksana orada ne error vermiş.

02:33:23.257 : f:\build_bot\ssd_win_slave\final_build_ets2_135_goodyear_windows_bin_steam_x64\build\prism\src\p3core\collections/arrays/arrays_base_impl.h(491): ??A?$array_t@V?$array_local_t@Vtraffic_limit_t@prism@@$02@prism@@@prism@@QEAAAEAV?$array_local_t@Vtraffic_limit_t@prism@@$02@1@_K@Z: Index outside array boundaries.