ETS 2 - ProMods 2.20 - BİRLİKTE KEŞFEDİYORUZ! [Screenshots]

**

Bu gönderide ProMods 2.20 sürümü ile gelen 65 yeni şehir, 3 yeni ülkenin getirdiği yeni yolları, manzaraları birlikte keşfedip ekran görüntülerini paylaşıyoruz!

**

Originally published at: https://www.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2-icin-promods-2-20-cikti/

Uzun süredir beklenen ProMods haritasının büyük güncellemesi 2.20 yayınlandı.

1 Beğeni

Traileri unutmamak lazım. Baya efsane bi’ traileri var.

1 Beğeni

Evet trailer videosunu bende beğendim güzel olmus.

ortalığın .mına koymuş babam afedersin.

Çıktığına çok sevindim.Merakla bekliyordum çıkacağı zamanı.Euro Truck Simulator 2’yi yıllarca oynayıp ve hala single oynamaya devam etmek isteyenler için gerçekten muazzam bir çalışma.Oyunun belirli bir noktada tıkandığı varsayımıyla hareket edersek en azından oyundan single olarak zevk almaya devam etmek için bu çalışmalar çok iyi oluyor… :wink:

Tek indirmelik bağlantıyı özel mesaj yoluyla dağıtacam. İsteyenler mesaj atsın. Tabii daha indiriyorum.

+++ Bu gönderi ekran görüntüleri için ayrıldı.

1 Beğeni

Hayır mesele ben daha WoTr etkinliğini bitirmedim video bile çekmedim sürekli konu hazıyorum. :smiley: Buna nasıl sıra gelecek?

1 Beğeni

Malesef bu konu başlığı altında benim eşsiz(!) fotoğraflarımdan mahrum kalıcaksınız.Biliyorum çok üzgünsünüz, bende çok üzgünüm ama yapacak bişey yok pc im iyi değil ve kaliteli ss ler alabilecek grafiklerde fps alabileceğimi sanmıyorum. :disappointed:
@HasanOfke Ben isterdim ama dediğim gib fps sıkıntım var güvenemiyorum :frowning:

merhabalar ben de tek indirmelik bağlantıdan istiyorum.bana da gönderrirmisiniz ?teşekkürler…

@HasanOfke özel mesajdan ulaşabilir ve alabilirsiniz

ProMods modellerine bakarken bakın neler buldum :slight_smile:

3 Beğeni

HasanÖfke’nin bir inceleme videosunda ismini hatırlayamıyorum kusura bakmasın Promods Türkiye eklentisi için Türk bir arkadaşın çalışmasıydı.Şuan da ne aşamada,devam ediliyormu,kabul edilecekmi bu çalışma bu konuda Sayın Öfke bizi bilgilendirecektir diye tahmin ediyorum.Ayrıca video içinde şöyle de bir söz hatırlıyorum Babaeski şehir olarak gözükecek ama iş alınmayacak,Lüleburgaz’da olacak ve oradan iş alabileceğiz gibi. Ve harita ilk etapta İstanbul’a kadar gelecekti ve Promods ekibi uygun görürse oyuna eklenecekti.Hatırlayanlarımız olacaktır elbet. :wink: Aslında buna benzer sanki bir kaç çalışma daha vardı yanılmıyorsam ?

Kadir Yağız yapmamış mıydı bunları yanlış mı biliyorum?

Evet, hatta yapımcı kısmında ismi var. Co-Developers kısmında.

ama güme gitti bu işler… yazık…

O plan hala geçerli. Ama ProMods Balkanlardaki genişlemesi projeyi hep ileri tarihe atıyor. 2.20den sonra bakalım hangi ülkeler üzerinde çalışacaklar göreceğiz. elitegamer0611 ProMods ekibiyle hala çalışıyor. Öyle ya da böyle eklenecek.

1 Beğeni

Bu güzel bir haber teşekkürler. :wink: Vakit konusunda sanıyorum simulasyon oyuncuları artık alıştı uzun süreler beklemeye.Sonucunda ortaya güzel bir şey çıkacaksa beklemekte artık çok sorun değil benim için. :slight_smile:

Promods’tan birinin söyledkleri şu şekilde:
“Umut ediyoruz ki tüm Avrupa’yı aktaracağız. Türkiye Avrupa ülkesi veya değil… Bunun hakkında farkı düşünceler var. Ama şuanlık amacımız Türkiye Sınırı’na kadar gitmek. Ama daha Bulgaristan’da birçok bitirilmemiş yol var.”
Şuanlık deniyor. Yani üstü kapalı değil. Ve Kazım abi projeye ara ara devam ediyor.

1 Beğeni

O video kısmı:

Karıştır karıştır. :joy::joy:

1 Beğeni