ETS 2 - Project Turkey Haritası

Eyyy arayas sen kimsinnn Türkçe yaz bu arada bildirimleri.

2 Beğeni

bari emek verıyorsun da neden bu şekilde yapıyorsun ben turkum turk

turk ınsanlara kötulemek aşagımak vb yapılmasın lüflen arayas turkce yaz ben sızın dedıgınden hıc bı tane olsa bıle anlamayadım

mıllet project turkey harıtası beklıyor sızın yaptıgınıza bak olacak boyle bısey degıl demir abi sen ne dersen de haklısın yerden göge hemde

1 Beğeni

It’s pretty clear that the translator doesn’t work in turkish, i write one thing Ulanalp understand another.
I understand the map is awful because doesn’t have a bridge or a tunnel. I couldn’t care less. Consider this topic closed, as Turkey Project is closed also. Good luck ruinning other maps with your demands.

Tercümanın Türkçe çalışmadığı çok açık, Ulanalp’in anladığı bir şeyi başka bir şey yazıyorum.
Haritanın berbat olduğunu anlıyorum çünkü bir köprüsü ya da tüneli yok. Daha az umursayamazdım. Türkiye Projesi de kapandığı için bu konuyu kapanmış sayın. Taleplerinizle diğer haritaları mahvetmede iyi şanslar.

Adam bizim haritamızla bize posta koyuyor arkadaş :smile: en çokta buna ayar oluyorum ya neyse

8 Beğeni

konuyla alakasız olacak ama… Konu Kilitlenmeden(Belki) önce bir atıyım dedim :smile:

Videonun kime gittiğini biliyorsunuz sanırım asdghjgfhjasd

5 Beğeni

Açıkçası pek üzülmedim, böyle yapamıyorsa yapmasına da pek gerek yok. (kabul ben bayağı abartıyorum gerçekçiliği ama olmazsa olmaz detaylar da olsun bi zahmet. 1:19 bile yapsa bazı şeylere dikkat etmeliydi)

6 Beğeni

artık google mapse bakılmadan yapılan bir harita görünce midem bulanıyor ve artık böyle harita yapanların bir bahanesi kalmadı

1 Beğeni

00:38’den sonraki harekete bayılıyorum adam kombo yapıyor resmen :smiley:

1 Beğeni

şimdi anlamadığım şey şu harita çıkacakmı çıkmayacakmı gerçekten anlamadım herkes farklı bişey yazıyo

1 Beğeni

İsteğimi söndürdünüz, bırakıyorum lan! diyor beyefendi. Tamam, her mod değerli de koskoca Türkiyeyi de böyle yapmazsın be abi. Sonuç olarak bıraktı.

Yukarıdaki ekran görüntülerini atmamın sebebi şu cümle;

Hala beni o şehir isteyen sabırsızlardan sanıyor. Editör olduğumu ve Türkiye haritası yapanların artık kaliteyi ne kadar yükselttiklerini görmesini istedim.

4 Beğeni

artık yeter isteğimiz yapabileceğini gördüğümüz içindir o zaman tr extended nasıl yapıyor bunu açıklayın

1 Beğeni

Lann burası Şarköy yolu değil mi :scream:

2 Beğeni

Spoiler olmasın diye her yeri karaladım o yüzden evet hayır demeyeceğim. Bilen bilir zaten. Harita belli bir aşamaya gelince paylaşılacak ve herkes neresi olduğunu öğrenecek. Güzel bir 1:3 olmasını bekliyoruz bu kez.

1 Beğeni

Aga senin yaptığın harita mı bu fotoğraftaki, yoksa o diğer eleman mı yapmış, konuya geç kaldım da bağışlayın beni :blush:

3 Beğeni

Benim harita bu. :slight_smile: harita öyle değil böyle yapılır demek için atmıştım.

2 Beğeni

heves fılan kalmadı abı kapat bence bu konuyu kılıtle yada sal sıkıntı ve bulantı basıyor project harıtası beklemekten sıkıcı bılıyorum hak verıyorum işin tadın da bıraksın

Kaliteli birşeyler geliyor hissediyorum :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Yavaş ama kaliteli bir biçimde geliyor. Bunu kabul etmek gerek :slight_smile:

Harita bizim değil mi bu kel arayas dan bizene o haritayı devam ettirecek babayiğit yok mu? Yoksa ben kendi çapımda birşeyler yaparım :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar bırakın artık şu pt yi mis gibi gelen haritalar var yolda biraz sabir bence ne pt miş arkadaş :grinning:

1 Beğeni