Ets 2 parlaklık problemi

Resimdede görüldüğü gibi . Buna çözüm nedir?
Not :
Düzelir diyerekconfing.cfg dosyasını sildim , sonuç yine aynı.

bu araba modu ile denersen doğal :slight_smile: çekiciye geçip dene sorun yoksa yoktur ama bu araba modlarıdır vs. çok özenilerek yapılmıyor ve böyle görünüyor

3 Beğeni

Konsola “g_bloom 0” yaz

1 Beğeni

son durum bu şekilde. Tatlı Tatlı devam ediyor. Sanırsam oyunun HDR ayarı bozuldu. Teşekkürler.

Grafik, hava durumu, mevsim modları vs. onlarda direkt etki eder görünüşe

1 Beğeni

Bu parlama olayını görüntü ayarlarında yüksek dinamik aralık ( HDR ) yazan seçeneği kapalı hale getirerek çözüyorum ben. Onu açtığım vakit göstermiş olduğunuz parlamalar artıyor. Bir de öyle deneyin isterseniz. Bu arada ekran kartınız nvidia ise google’dan geforce experience programını indirip oyun ayarlarını bu programın yapmasını sağlamayı deneyin.

1 Beğeni

Grafik,hava durumu veya mevsim modu kullanmıyorum . Önceden karşılaşmadığım birşeydi. Araç modu indirdikten sonra bu problemle karşılaştım. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Evet experience kullanıyorum. Daha önce böyle sıkıntı yaşamadım, güncellemeden sonra böyle yaşadım. HDR kapattığımda düzeliyor. Bir bilginiz var mı bu neden oluyor?

HDR seçeneğini kapattıktan sonra düzeliyorsa, en azından istediğiniz seviyeye geliyorsa ne mutlu. Sorunun hangi sebepten kaynaklandığını söylemek zor. Kullandığınız modu silip denemenizi tavsiye ederim. Moddan, oyun güncellemesinden yahut başka bir sebepten olup olmadığını ancak öyle anlayabilirsiniz.

1 Beğeni

Arkadaşlar ETS de ATS de bu sorunla karşı karşıyayım. Sebebini bilmediğim bi parlaklık mevcut ve aşırı göz yoruyor. HDR den kaynaklı kapatmayı düşündüm son güncelleme ile HDR kapatma kutucuğu kaldırılmış. Bilen varsa lütfen yardım etsin.

1 Beğeni