ETS 2 Parayı düşürme - azaltma

Bildiğiniz gibi multiplayer oynarken birkaç işçi aldığımızda oyunda para inanılmaz şekilde artmaya başlıyor bende böyle olunca parayı azaltmak istedim @HasanOfke şu videosunda bundan bahsediyor. Parçanın fiyatını nasıl yükseltebilirim yani nereden oluyor bu para şuan 4 milyar euro civarı açıklarsanız güzel olur

bu modu indir kur yükle son sürümde uyumlu mu bilmiyorum

resimdeki yere git parça fiyatını kendine göre değiştir ondan kaydet oyuna gir o parçayı al paran gidecek sonra modu vs kaldır araç sıfırlanacak profiline girdiğinde sonra sat onu ya da tekrar fiyatını azalt öyle bırak

eyvallah hocam deniyorum şimdi
edit: işe yaradı denemek isteyen yapabilir yanlız modu son sürümde aktif edip girdim man galerisinde çıkmadı son sürümle uyumlu değil sanırım sürümü 1.27 ye indirip yaptım çok iyi oldu çokta güzel oldu.

Sadece tek tır modeli için mi parça fiyatını değiştiriyoruz yoksa her markanın parça fiyatını ayarlayabiliyor muyuz hocam ?

benim düzenlediğim dosyayı yaparsan tek olur paranı azaltırsın ama başka şeyleri de değiştirebilirsin sana kalmış

Cevabın için teşekkür ederim abi, benim sorunum şu aslında bende her tır için ayrı kayıt var tıra özel ayarları var ben her kayıtta para azaltmam için volvo,scania,mercedes parçalarını değiştirmem lazım bu mümkün mü bu modla ?

Bu düzenleme sadece Man F90 modu için ayarlandı. Başka modlarda aynı klasörleri dosyaları bulup yapabilirsin. Ama onun için özel bir mod yapmaya gerek yok ayrıca her tır için ayrı kayıt derken? profil mi?

Anladım abi.Şimdi bir profil üzerinde volvo,scania,mercedes v.b isimli kayıtlar var bu kayıtlarda isme göre tır alınıp direksiyon,koltuk,kamera açıları kayıtlı bu ayarları kaybetmek istemiyorum.

Edit: Para azaltma işini hallettim üstte yazdığım gibi farklı kayıtlarım vardı sonradan aklıma geldi ki aracı sürmek zorunda değildim aracı alıp başka garaja attım bu sadece parayı azalttım. (1.28(public beta) de çalıştı)

Hasan abi ilgin ve yardımın için çok teşekkür ederim.

STEAM ÜZERİNDEN PARAYLA ETS 2 İNDİRDİM,PARA ARTTIRMAK İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR [quote=“HasanOfke, post:7, topic:779, full:true”]
Bu düzenleme sadece Man F90 modu için ayarlandı. Başka modlarda aynı klasörleri dosyaları bulup yapabilirsin. Ama onun için özel bir mod yapmaya gerek yok ayrıca her tır için ayrı kayıt derken? profil mi?
[/quote]