ETS 2 Oyundan atma sorunu

Abilerim kardeşlerim ocağınıza düştüm lütfen bir yardımcı olun. Neler yaptıysam hala bir çözüm bulamadım. Oyunum orjinal steam oyunu ve beta sürüm ile kullanıyorum. Ama oyunu oynarken aniden çat diye kapanıyor. Bazen sorun daha da beter bir hal alıp donuyor. Bilgisayarım da yeni nesil bir bilgisayar. Kaldırmaması için hiçbir mazeret yokken böyle yapması beni mahvetti. Bütün profillerimi sildim, yeni profiller açtım, oyun dosyalarına varana kadar karıştırıp araştırdım ama nafile. Yardımcı olabilecek birileri varsa çok memnun olurum. Hayırlı geceler herkese…

Merhaba ilk öncellikle neden oyunu hala beta da kullanıyorsunuz ? Oyunu tam sürüme yani 1.40’a çıkarmayı deneyin. Eğer o da olmazsa oyun dosyalarını doğrulayın.

valla her şeyi yaptım 1.40 a da yükselttim tüm oyun dosyalarını da doğruladım hatta ve hatta sildim komple geri yükledim ama her seferinde ya oyundan atıyor ya da oyunda şak diye donuyor tüm oyun keyfim bitti yani…

Allah allah. Bende hiç sıkıntı olmuyor Bilgisayarınızın özelliklerini öğrenebilir miyim ?

Mod kullanıyorsanız modlarda çakışma gibi sorunlardan ötürü olabilir, modlarınızı kontrol edin.

i7 9.nesil işlemci 480 gb ssd gtx1050 var içinde ve windows 10 yani çalıştırmaması için herhangi bir sebep de yok bence

Hiçbir şekilde dediğim gibi mod falan kullanmıyorum. Sadece harita dlc’lerim var ama böyle bir sorun yapması beni bezdirdi. Bir ton kastığım profllerim vardı hepsi çöp oldu açıkçası

Profillerin birinde mod kullanıp, mod ile gelen parçayı profilden sökmeden, modu kaldrırdıysanız, bu sorunlar olabiliyor. Mod kullanmadan önce save’nizin yedeğini alırsanız. Sorun ile karşılaştığınızda çözme imkanınız daha yüksek olur. Kısaca kullandığınız modlar ile alakalı

Hocam anlıyorum da ben bu oyunda hiç mod kullanmadım. yani kullanmış olsam ya da başkası indirse elbet ki görürdüm. Dosya bütünlüğünü doğrulamaktan tutun da neler neler yaptım ama dediğim gibi oyunun içinde hiçbir zaman mod bulundurmadım.