ETS 2 Otobanda Lastik Sarma

Öncelikle herkese merhabalar. Ben Sabri. Buraya yeni katıldım ve bir problemim var. Atacağım videoda mod var fakat modu yeni indirdim yani normal orjinal bir biçimdeyken de aynı problem var. Yola gidiyorum ve durup dururken böyle lastik sarıyor arka atıyor. Bu neyden kaynakldır? Video da başında da tam gaz basıyorum sonunda tam gaz basıyorum. Şimdiden Teşekkürler iyi günler.

https://www.youtube.com/watch?v=hQYDL4z6aQs

Ayarlarda oynanış bölümde 4 seçenekli fizik ayarları var. Oraya bakabilirsiniz. Belki düzeltebilir

Bahsettiğin bölümü bulamadım dostum. Bir resim atma imkanın var mı?

Yeni bir profil açıp hiç mod kullanmadan girip test edebilirmisin ?

1000 - 2000 hp modlar vardı sanırım motor da öyle bir şey olmuş ben o modu kullanırken böyle sarıp hızlanıyordu normal bir 750 hp hızlanması değil zaten hızlanma ama çok eğlenceli olmuş :smiley:

Normal olarak kendim sıfırdan açıp modsuz olarak kullandığım hesapta da aynı durum var.

Evet normal 750 hp hızlanması değil fakat saçma saçma 700 hp’lik eski Volvo’da bile yapıyor bunu. Eğlenceli hale gelmiyor malesef mesela otobanda yükü almış basıyorum 140-150 birden iyice sarıp denge bozacak şiddete geliyor. Dediğim olay modsuz olarak normal kullandığım hesapta da oluyor.

Dorsem olmayınca da mesela 8. vites diferansiyel kilitli şekilde 1500 devirde tam gaz veriyorum direk sarıyor hemen sona geliyor öyle eğlenceli oluyor. :smiley:

Çok garip sorunlarla karşılaşıyorsunuz, bunlar nedense bizim başımıza gelmiyor. Tuhaf :smiley:

Bu olayı format atmadan öncede yaşıyordum. SSD aldım bilgisayarıma ve format attım sorun yine devam ediyor. Birazdan tekrar bir video çekip atacağım modsuz bir hesapta