ETS 2 - Nordic Horizons DLC [Ana Konu]

Konudan sapmamak adına cevap yazmıyorum.

2 Beğeni

Yunanistan benim tahminim 2024 eylül aralık arası gelecek

en geç 3. çeyrekte çıkmış olur o kadar sarkmaz (3. çeyrekte eylüle kadar sarkmaz)

SCSnin bu yılın ilk yarısı bu iki dlcyi çıkartması gerekiyor.Çok ağırdan alıyorlar geliştirme işlerini.İsviçre halen çıkmadı en basitinden. Benim gibi oyundan soğuyanları böyle çekebilir ancak. 1 yıl az bir süre değil her yıl bekliyoruz güzel bir içerik çıkartmıyor.

koskoca bir alanı bu yıl içinde getirmeleri imkansız, kendi bloglarında bile 2 yıl gibi bir süre vermişler

yunanistan için benzer bir istek makul olabilir, düz hesap yazın yunanistanı göreceğimizi düşünürsek evet çıkması çok iyi olur. ama bu dlc’nin christmas yayındaki hali bile henüz çok başındaydı projenin. bir de kuzeyi gerçekten büyük bir alana işaret ediyor. en iyi haliyle çıkartmaları her zaman en iyisi olacaktır, erken çıkaralım diye detayları atlayarak giderlerse ya da yaptıkları işi baştan savma yaparlarsa simülasyonun hiçbir anlamı olmaz.

ayrıca hızlı ve özensiz yapmaları bile bu yıl içinde çıkması için yeterli değil. yine en az 20 şehir göreceğiz.

3 Beğeni

Daha sırada bekleyen Going East , U.K ve de diğer ülkelerin (Hollanda-Belçika-Lüksemburg) reworku varken aynı anda 2 tane harita DLC sini çıkartmaları imkansız. Yunanistanı bile yıl sonu ancak görürüz.

1 Beğeni

Fazla içerik çıkarmıyorlar ben de katılıyorum da bırak 2024’te ikisinin de çıkması 2024’ün ilk yarısında ikisinin de gelmesi bayağı büyük istek. İsviçre Rework’ünü de bayağı bilerek ertelediler hazır aslında. Pavel bile istesek çıkarırdık yoğunluk olmasın diye erteledik dedi ha diyeceksen ne yoğunluğu büyük ihtimalle West Balkans, Christmas falandan dolayıdır

isviçre gerçekten ayıp oldu diğerlerine bir şey diyemiyorum orada mevzular çok farklı oluyor. nerede lan isviçre hadi olm.

4 Beğeni

Oyun 12 yıllık oyun sonuçta ama bazen hızlanmaları gerekiyor. Buna göre planlama yapmaları lazım. Yıllar geçiyor her yıl bir dlc bekliyoruz ama çıkan içerikler de eskisi gibi cezbetmiyor.ATS tarafında da bu yıl biraz hızlandılar gibi ama yeterli değil.

hocam adamlar zaten yılda 2 ats ye 1 ets ye dlc çıkarıyor üstüne üstlük her yıl bir yer rework yapılıyor. yeterli olması için daha ne yapılması lazım. oyunu cezbettirecek özellikleri yavaş yapıyorlar tamam da tam hazır olmadan yayınlamıyorlar zaten yıllardır bildiğimiz bir şey bu. onun dışında gayet de harita anlamında dolu dolu şeyler sunuyorlar zaten.

4 Beğeni
4 Beğeni
  1. Resim Umea şehri tren istasyonu

2, 3, 4, 5 biraz uğraştım ama konumlarını bulamadım. 2 ve 3 fotoğraf aynı yer zaten, sanırım 3. fotoğrafta havanın gece 00:00’de bile ne kadar aydınlık olduğu anlatılmaya çalışılmış gibi.

4 Beğeni

Kapaktaki köprü güzel daha önce gördüm sanki diyordum Norveç diye aratınca çıktı.

1 Beğeni

Beyler burada altımızda Scania’lar ve Volvo’lar ile arkada upuzun 2’li ya da 3’lü bct dorseler ile gittiğimizi düşünün o egzozlarını kükreterek inip çıktığımızı ne güzel olurdu değil mi?

2 Beğeni

Birde kar yağsaydı tam olacaktı.

Ap 101 den baktım Jyvaskyla diyor 4. fotoğrafa

2 Beğeni

Umarım bu DLC yapım sürecinde Rusya DLC’si gibi sekteye uğramaz, Rusya yeni bir savaş istiyor gibi NATO’yla ve eğer iddia doğruysa Rusya şimdiden askerleri dizmeye başlamış Finlandiya sınırına

2 Beğeni

Yine savaş çıkarsa hoşgeldin Road To The Anatolia :smiley: Şaka bir yana böyle bir şey için kırmızı kar yağması lazım şu zamanlarda ama, savaş konusu umarım yaşanmaz…

4 Beğeni

Çok tek taraflı düşünüyorsunuz. Olayları kızıştıran, düşman olarak gördüğü ülkeye karşı genişleyen NATO’nun kendisi. NATO Rusya sınırına kadar geldi, asker silah dizdi. Bu durumda Rusya oturup izleyecek miydi? Kafasına silah dayanmış bir insan nasıl tepki veriyorsa Rusya da aynı tepkileri veriyor haklı olarak. Günah keçisi arıyorsanız çok uzaklara bakmanıza gerek yok, Brüksel’e bakmanız yeterli.

2 Beğeni