ETS 2 - Nordic Horizons DLC [Ana Konu]

Bununda kapak kamyonu sonradan eklenecek.
Şu volvo çabuk çıksada bu kapağa eklense.
Aynı orjinal iskandinayda kapağında olduğu gibi.:smiley:

6 Beğeni

normalde 2-3 ay arayla dlc trailerları çıkmazdı. greece şu ana kadar çıkacak en küçük dlc olduğundan ve dolasıyla yakın zamanda geleceğinden yunanistan sonrasına hazırlık için mi hemen iskandinavyayı da paylaştılar, yoksa dlc uzun süredir yapıldığı ve bir şeyler göstermeye hazır oldukları için mi?

SCS Software, ETS 2 için geliştirdiği Kuzey İskandinavya genişlemesinin resmi adını Nordic Horizons olarak açıkladı. :point_right:

1 Beğeni

Bu dlc şimdi ücretsiz mi olacak?

hayır yok öyle bir şey :smiley: ayrı dlc olarak alıyoruz niye ücretsiz olsun yepyeni yerler geliyor.

1 Beğeni

İşte beklenecek DLC geldi. Büyük bir hayal ama Yunanistanı ilk çeyrekte çıkartıp 2024 sonuna da bunu yetiştirseler çok güzel olur ama 2025 öncesine zor sanırım.

Olabilme ihtimali çok yüksek bir hayal.

Yunanistan ilk çeyrek imkansız

@sparteam pek zannetmiyorum zor.

@Canko yani bence de çıkmaz, ben hayali olarak yazdım.

1 Beğeni

scs software yol dokularını iyileştirmiş sanki
artık normal harita güzel uygulanmış yol dokularında bu yeni harita teaseri farklıydı yol başka gibi gözüküyordu arkadaşlar

1 Beğeni

Çok fazla umutlanmamak gerektiğini düşünüyorum çünkü Rusya Norveç’e ve Finlanda’ya saldırırsa bu dlc hayal olarak kalıcaktır.

oha :smiley: saldıran tarafınd dlcsi çıkmaz saldırılanın değil.

Rusya’nın iki ülkeden birine saldırması dünya savaşı ile sonuçlanır, Rusya’daki yöneticilerin bu kadar bilinçsiz olduğunu düşünmüyorum. (İki ülke de NATO üyesi) Velhasıl kelam saldırması şu anlık imkansız

4 Beğeni

öyle mi cidden, öyleyise söylediklerimi geri alıyorum :grimacing:

Evet maalesef

Komplo teorileri üretmeyin yahu. Ne saldırması. :smiley: Amerikan menşei gazeteleri okumayın.

Bi de ortaya öyle bir rus saldırı planı görseli dağıtıyorlar ki ağlarsın.

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

1 Beğeni

2024 sonu bile Yunanistan için zor 2025 ilk çeyrek bence

Yok caanım o kadar da değil Yunanistan’ı 2024’de kesin görürüz, en geç yaz bitmeden çıkacağını düşünüyorum.

2 Beğeni