ETS 2 Multiplayer - Karlı Kış Modu Etkinliği 2017-2018

Geleneksel hale gelen Multiplayer kar modu etkinliği yakında başlayacak. ETS 2 ve ATS karlı kış modunu multiplayer olarak da oynayabileceğiz. :smiley:

Güncellemelerin tamamlanmasıyla çıkar.

2 Beğeni

bu kar modunu dosyanın içinden alıp ets2 mods klasörüne atınca single da da oynayabilir miyiz acaba?

Denemedim ama sanki geçen sene böylr yapıp oynayanlar vardı :slight_smile:

1 Beğeni

Geçen sene yapılan Dragon Truck Design etkinliği bu sene de yapılır mı acaba?

Special transport etkinliği olur diye tahmin ediyoruz

1 Beğeni

Kardan adamları ve Noel baba figürleri ve Noel temalı ışıklandırmalar aman allahım yaşasın kar modu geliyor

2 Beğeni

Unutmadıklarını belirtiyorlar ! :slight_smile:
Kış modu 1.5 hafta içerisinde paylaşılır diye düşünüyorum.

Edit: Google çevirisine bakmayın arkadaşlar yoksa ; :point_down:

:smiley:

1 Beğeni

Keşke tekrar ilk kullandıkları kar modunu kullansalar satan19990’ıkini. O baya iyiydi diğerlerine göre, yollar tamamen kar kaplıydı tamamen izlere baka baka gidiyorduk. Geçen yıl kullandıklarında şerit yolun üzerindeydi sanki kar yağmış da onun üstüne şerit çekmişler gibi.

Topluluğun yaptığı çalışmalardan seçiyorlar değil mi?

Sayılır, direk olarak yapılan büyük modları alıyorlar. Geçen yılki Grimes’ın frosty winter moduydu ve tab2 ilk olandan kat ve kat daha iyi ama satan19990’unki bana daha güzel geliyordu ama artık değil. 1.30 versiyonunun fotoğraflarına baktım ve eskisi gibi değil artık.
(konuyu nasıl buraya getirdim bilmiyorum)

1 Beğeni

Bertan Baday’ın ki gayet gerçekçi duruyor ihtimal olsa? Veya vardır bilmiyorum

Güzel olsa da kar olayı yapmacık duruyor. Multiplayer’ın bir olayı yok biz artık bu hava durumunu kaliteli şekilde görmek istiyoruz o da mümkün değil. İdare edin… :smiley: Bir de millet istediği modu kurup havayı bitki örtüsünü vs. araçları değiştiriyor ama başkasının seçtiği tek modla zorunlu bir şekilde oynayınca memnun olmuyor. Kendi sunucumuz olduğunda da bu modu kurup oynayacağız ama bir sürü başka modlar da olacak.

Bertan’ın modu grafik üzerine kar değilmiş galiba… Çıkınca göreceğiz ilk grafik modu yayınlanacakmış. SweetFX ile yapılan çalışmalar yani…

1 Beğeni

Niye ya ne güzel nokta nokta yağıyor… :grinning: (2016)

Dragon dlc kazandığımız zamanlardı. :slight_smile:

1 Beğeni

Kış modu ETS2MP uyarlanmıştır. Bu sene Grimes tarafından yapılan Frosty Winter Weather Mod’u tercih edilmiş.
Ayrıca bazı konularda uyarıyorlar. O da farlarınızı açık tutmanız gerekmektedir . Aksi taktirde uyarılıp (Adminler ne kadar uyarmakla uğraşır bilinmez.) sunucudan atılıyorsunuz.