Ets 2 Mod Yükleme Sorunu

Merhaba. Ets 2 serüvenim çok eskiye dayanıyor aslında ama uzun bir süre ara verip tekrardan başlamış bulunuyorum. Şimdi benim sorunum şu şekilde. Oyunu güzelleştirmek ve daha gerçekçi bir deneyim yaşamak adına mod yapmak istiyorum. Genelde indirdiğim mod dosyalarının içinden tek bir tane SCS dosyası çıkıyor ve bunu Belgelerim/ETS2/Mod klasörüne atıp modumu rahatça oynayabiliyordum. Ancak son indirdiğim bazı modların içinde def, model, vehicle gibi birden fazla klasör ve SCS uzantısı içermeyen bir dosya çıkıyor. Böyle olduğu zaman bu dosyaların hepsini yine Belgelerim/ETS2/Mod klasörüne atıyorum. Oyunun içinden aktifleştiriyorum ve modum çekici ise mod bayisinden bakıyorum ancak modum yüklenmemiş oluyor. Birden fazla klasör içeren modları nasıl yükleyebilirim ? Örnek olarak karşılaştığım mod türünü koyuyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Ets%202%20Mod%20Sorunu

1 Beğeni

Sanırım .scs dosyasını yani modu açmışsınız, sorun değil. Bazı modlar rar, zip vb. sıkıştırılmış klasör şeklinde bırakılmış olabiliyor, örnek olarak “scania_143m.rar” dosyasını olduğu gibi doğrudan mod klasörünüze aktarmanız oyun içi mod yönetisinde görünmesini sağlayacaktır.

3 Beğeni

Hocam çok teşekkür ederim yardımın için sorunumu sayende hallettim. Son olarak bir şey daha sormak istiyorum. Heavy Cargo Pack DLCsini almak istiyorum. Sahip olduğum DLC paketleri Goin East, Cabin Accessories, High Power Cargo Pack, Scandinavia. Bazı yerlerde Heavy Cargo Pack için sadece Italy DLC’sinde çalıştığını falan okudum ve emin olamadım. Bu DLC’lere sahip olup Heavy DLC’sini alsam oyunda oynayabilir miyim ?

Oynayabilirsin sorun olmaz

2 Beğeni

Teşekkür ederim.

merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum mod dogru yerde ama gözü

kmüyor sürümlerde aynı