ETS 2 Mod - AI Trafik için Neoplan Tourliner Otobüsü

ETS 2’ye İtalya ile birlikte trafikte dolaşan lisanssız Neoplan Tourliner otobüsleri görmeye başlamıştık. Ardından ney olduysa İtalya DLC’sinde bunları göremedik. Daha hazır olmayan bazı şeyler var herhalde… her neyse aşağıda bu otobüsün çıkmasını sağlayan bir mod var.
Yapımcı Mode: SCS Software
Trafik çıkmasını sağlayan: SiSL

İndirmek için
https://drive.google.com/file/d/1Du-NjNvKRXvN7XcpX_G_FtYYj7Y4qujs/view

6 Beğeni

bu oyunu ben nasıl oynayabilirim nereden alıyoruz

Bu adresten alabilirsiniz .

2 Beğeni

Videoda izledim ismini unuttum bir arkadaşımız bu linkten inen dosyayla da trafikte gözükmediğini söylemişti.Sayın Öfke’de oyun güncellemesinden sonra fixlendiği için olmayabileceğini belirtmişti.Bende bir denemek istedim de hiç karşılaşmadım.Ama eğer gerçekçilik katarak oynayanlar ve trafikte farklı araçların dolaştığını görmek hoşuna gidenler için birçoğumuzun bildiği Jazzycat’in Bus Traffic Pack v3.1 yani son sürümünü öneriyorum.1.30.x ile çalışıyor.Sürüm zaten güncel bir sürüm.Bu sürümü kurduktan sonra denedim ve yolda 500 Serisi Setra ve Yeni Neoplan Tourliner’la karşılaştım.Yolda karşılaştığım bir kaç otobüsün fotoğrafını da aşağıda sizlerle paylaşayım.

Her ne kadar Setra’nın orjinal jantları bu şekilde olmasa da,oyun gereği hususlar göz önüne alınarak oyunun stock jantlarıyla modellenmiş.Herşeye rağmen yolda görmek gerçekten güzel oluyor.Yolda bir çeşit oluyor ve şüphesiz gerçekçilik yüzdesini artırıyor. :wink:

Setra 516 HD/2

Neoplan Tourliner

O değil de kullanabilsek ne güzel olurdu. Ahh ECS ahh. :disappointed_relieved::grinning:

Ekleme: ProMods’ta Polonya’da rast geliyorum genellikle. 1 dk içinde 3 tane gördüğüm oldu. Modu kullanmadım. Ama görmemek de iyi ya, o kadar iyi olmuş ki…

1 Beğeni

bunlar mod mu yoksa orjinal ets ai aracları mı

1.30 betası ile görmeye başladık ama güncelleme çıktıktan sonra çıkma oranını 0 lamışlar. Selçuk abide çıkmasını sağlayan ayarlamalar yapmış sadece . :slightly_smiling_face:
Yani orjinal al araçları :smiley: ( Neoplan sadece)

Edit: yukarıdakilerden bahsediyorsan jazzycat al araç paketinden … mod yani

Gönül rahatlığı ile AI trafik te görebilirsiniz…

1 Beğeni

Bişey sorcam bu otobüs normalde varmış neden sonra kayboldu scs bişey mi saklıyor :smiley:

Bazı şeyler uyuşmamıştır, gözlerine kusurlu bir şeyler gelmiştir , otobüslerin virajlardaki hareketleri vs. Vs. Bilinemez :smiley:

O değilde bu ağır nakliye dorseleri 2 tane yeni bi ağır nakliye dorsesi gelir mi sizce ? yada ne biliyim daha büyükleri 100tonluk filan varmı dır? Bide mesela ağır nakliye yi aldığım yerlerde vinc aracları olsa büyük güzel olmaz mı ? sizce normal gerçeklik bakımından on numara olur

neoplan oyunda görüyorum ben çok nadirde olsa görünüyor

Betada ortaya çıkıp kaldırılma sebebi yanlış hatırlamıyorsam special transportla tam olarak uyumlu çalışmaması… virajlarda otobüsler dönerken içden dönemediği için sen special transport yaparken aynı virajda otobüse vurma şansın olabilir… bunun çözümü kolay aslında ama koymak istemediler demekki…

g_traffic 10 yapınca giremedigimiz yollarda gözüküyor ve herhangibir mod yok