ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu

valla 750+ saatim var insallah o saaate gore verirler

Saatle ilgili sıkıntı olmazda yakalamak mesele hadi bakalım herkese bol şans

Beyler ne ki bu saat cekilis felan biri aciklarmi bise anlamadum

SCS pazartesi günü bir blog ayzısı yayınlayacak ve altında hediye olarak krone dlcsi dağıtılacak onu belirli sayıda dağıtacak

Başkan bu krone dorse niye milftşasi değil allah aşkına deli oluyorum dorse tıra dümdüz şekilde arkası alcak olsa biraz dorsenin ne olur sanki

@Cool Hayır, resimdeki araç şu an oyunda olan orjinal araç. Üstelik sade herhangi bir ekstra parça yok üzerinde. O dediğin mavi beyaz led değil, krom parçanın yansıması :slight_smile:

Doğru da bu krone dorse gerçekteki gibi milft değil neden ?

Anlamadım ama malzeme ortada işte. Tek görsel var ama görüldüğü gibi oldukça kaliteli. Pazartesi daha detaylı göreceğiz, takipte kalmakta fayda var… :+1:

Peki bi soru daha :smiley: sence yeni actros oyuna gelir mi? güncelleme ile gelirse efsane olur en sevdiğim tır

Neden olmasın ? :slight_smile: Mercedes ile güzel bir ortaklık sonucu ilerisi için modifiye paketi ve daha sonrası için yeni Actros oyuna aktarılabilir. Aynı Scania’da olduğu gibi. Olmayacak bir şey değil…

aynende mercedes bu yenilenmiş hali gelirse oyun çok ileriye taşımış olur

Krone dlcsi tahminime göre pazartesi 18.00 de verilebilir daha önce verdikleri Dlcleri de 18.00 de vermişlerdi

Umarım Verirler 230 Saatim Var

Oynama saatine gore vericegi kesinmi

Evet saat olacagi kesin

571 saat de benim var :smiley:

Keşke ikisinin ortak saati geçerli olsa. :grin::grin:

Oynama saatine göre mi vericek

Belli bir saatin üstünde oynayanlar çekilişe girmeye hak kazanacak galiba.

Tüm SCS sitelerini açmış tetikte bekliyorum. Başlasa artık ya