ETS 2 KRONE Dorseleri DLC - Ana Konu

hata mı veriyordu onu düzelttilerdi bekleseydin biraz başında keşke bende çoğu kişi sonradan aldı…

çekiliş isteyen var mı? :smiley: scs göndermiş zaten ben de var dağıtalım bari

2 Beğeni

ben isterim kaçırdım çünkü fırsatı

Canlı yayın olacak mı?

Çekilişimsi olay işte

Şimdi videoyu montajlıyorum 21.30 gibi açarım sanırım yayını çekilişi de o sıra yaparız.

1 Beğeni

bende aldım yğkleyemedim

Tik işaretini kaldır sonra tekrar tıkla indirir

Bende gittim parayi zar zor buldum kiydim valla dayanamadim test etmeye

1 Beğeni

Süper olur :blush::+1: işten güçten yoğunluktan kaçırdım, telefonumda sorun vardı burayı da takip edemedim :thinking:

Alamayanlar üzülmeyin ilk defa beleş almak istedim olmadı :frowning: öğlen 12:00 dan akşam 18:00 a kadar takipte kaldım çekiliş başlayınca 100 saat olayında takıldım sonra onu kaldırdılar 10 kez de öyle denedim ne yaptı isem telefondan kodu alamadım haliyle alamadım kızdım 11tl yi verdim aldım lanet olasıcalar kırk yılda bir beleş alalım dedik olmadı o sebeple işi yokuşa vurdular kaoslar filan millet debelendi alan aldı alamayan kaldı.

2 Beğeni

Saat olayı kalkmadı ki

Harika detaylı çok güzel bir dorse olmuş

4 Beğeni

Satın aldım.

Ya beyler şifreyi değiştirdim doğru giriyorum steam yanlış diyor deli olacam giremiyorum

tekrar değiştir…

Krone dlc’si olmayanlar için çekiliş sayfanın altında
KRONE DLC çekilişi https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-krone-dorseleri-dlcsi-yayinlandi/

1 Beğeni

Düzeldi bi hayırlı olsun alırım krone dorse :smiley: aldım konteynerı kişisel olarak ne zaman alcaz bilmiyorum en cok beklediğim o dorse idi oda geldi ama kişiselde yok o üzdü

Sence almaya değermi değer ama bi kaç dorsesi yok oda tandem dorseleri bi bildiğim kadarıyla sitesinde var dorseleri aslında