ETS 2 Krone dorse için skin nasıl yapabilirim?

Krone dorse skini nasık yapabilirim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

1 Beğeni

hocam krone dorse ama hangi versiyonu ? megaliner mı ? yoksa profliner mı ?

1 Beğeni

Profliner tercihim

1 Beğeni

hocam benim hazır psd ve scs uzantılı bir winrarım var size yollum siz üzerinde oynama yapın sadece sonra kayıt edip onun içine atın kullanın ?

2 Beğeni

Çok iyi olur hocam bekliyorum

1 Beğeni

Bana da atın geçenler uğraşmayı düşünüyordum.

1 Beğeni

Hata indir buyrun hocam
benim dorsem bu siz kendinizide göre ayarlarsınız normal de bu dorse krone boyamalıydı photoshop ta elimden geldiği kadar beyaz düz hale getirmeye çalıştım arka kısımda krone reklamı olucak onun sadece renkleriyle oynayıp siyaha yakınlaştırdım yan kısımlara istediğiniz gibi tasarım yapabilirsiniz iyi günler psd yi açınca anlarsınız zaten

5 Beğeni

Teşekkür ederim birazdan deneyeceğim

1 Beğeni

rica ederim hocam eğer yaparsanız buraya da bittikten sonra ki halini atarsanız sevinirim :slight_smile:

1 Beğeni

Daha yeniyim bu skin işlerinde biraz uğraşmam lazım yapınca gönderirim buraya tabii :smiley:

2 Beğeni

Takıldığınız yerde yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

3 Beğeni

Teşekkür ederim inşallah bi sıkıntı yaşamam :smiley:

2 Beğeni

Aslında biri videosunu çekse harika olurdu. Uşaklı arkadaşın videosuyla yapmaya çalıştım olmadı Krone dorse farklı olduğundan herhalde.

2 Beğeni

hocam tasarımı bana atın size scs halinde gönderim.

1----hocam tasarımı yaptıktan sonra farklı kaydet D3D/DDS olan fotoğrafta gördüğünüz kısma gelin kaydet tıklayın.

2----sonra DXT5 Fotoğraftaki gibi yapın. üsten 4. olan fotoğraf ta tam göremiyorsanız. save yapın.

3—myskin.zip\vehicle\trailer_owned\upgrade\paintjob\krone_profiliner\profiliner bu uzantıları takip et hocam orada old.dds dosyası var onla değiştir.
4— sizde dds kaydetme yoksa youtube da yüklemesi var - YouTube buyrun videosu hocam sonra yazdıklarımı tekrar yaparsınız :slight_smile:
hocam bu kadar anlatabildim.

3 Beğeni

Arkadaşlar selamunaleykum benim konum bu değil ama size bişey sormak istedim elinde EVR SOUND ses modu olan arkadaşlar var mı ? Varsa bana atabilirmisiniz ben hesap açıp satın alamıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.