ETS 2 Kögel Trailer DLC (ana konu)

Alman Kögel Trailer GmbH şirketi ile SCS Software anlaşması Facebook sayfalarında özel fotoğraflarla ortaya çıktı.

21 Beğeni

Scs akıyor maşallah

1 Beğeni

Kögel’i başından beri alabilirdilerdi hep Farming Simulator serisinde vardı. Artık ne olduysa neyse :slight_smile: Dorse üreticileri de teker teker geliyor. Schmitz mi kaldı?

1 Beğeni

Haydaaa!!! Çok güzel bir gelişme ama artık birileri Alcoa’nın kapısını çalsa keşke diyorum.

1 Beğeni

SCS tebrikler, sadece TIRSAN ile durmuyor. çok sevindim yeni dokulu dorseler güzel olacaktır.

1 Beğeni

Tövbe bismillah SCS ne yapıyon bu ne hız? tweeti görünce noluyo la yine dedim :smiley: bu çok güzel bi haber darısı Schmitz in başına

1 Beğeni

yeni dorseler yeni araçlar gayet sevindirici, birde şu convoy kişi sayısını biraz arttırırlarsa tamamdır.başka beklentim yok. :joy:

Fruehauf ve Schmitz de gelse onlarca şükür namazı kılarım valla

Schmitz de gelsin Serin de ama şu dorselerde animasyon olsun artık.

2 Beğeni

Artık kamyon römork araçları da çıkarın da tam anlamıyla Avrupa simülasyonu olsun bu oyun.

Kōgel; gelsin bakalım :ok_hand:

1 Beğeni

Dotec sağ olsun idare ediyoz.

1 Beğeni

Fil bu gidişle gelmeyecek
ghj

3 Beğeni

2018’den sonra TR başkanlık sistemi ile dolar kurunu 22 TL’ye çıkardı.

1 Beğeni
5 Beğeni

Bu dayı ile gümrükten sokucaz kögeli merak etmeyin dndnfnfn
Bugünü de kapıkulede yedik sksm

7 Beğeni

2 gün önce SCS Youtube’a On The Road serisi için Kögel videosu yüklenmiş.

1 Beğeni
2 Beğeni

tırsan videosundan gerisi boş benim için artık ben onu bekliyom. :d

1 Beğeni

Kögel’in oyuna gelmesini sağlayan bizim gibi ETS 2 oynayan biriymiş. SCS Software, Kögel’le iletişim kurup dorseleri oyuna aktarmak istiyor. Konuştukları kişi böyle böyle adamlar geldi sanal olarak aktarmak istiyorlar dorseleri ama anlamadım derken videodaki genç ETS 2 mi SCS Software mi onlar diye sorunca doğru iletişim kurulup iş birliğine başlıyorlar.

1 Beğeni