ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Birgün trakya paketimizde güncelleniyormuş…
Islak rüyalar diyelim ama olmayacak işde değil.

3 Beğeni

@HasanOfke

A24 Otoyolu güncellenmiyor, ekleniyor.

Autoestrada A24, A7 ve A25’i birbirine bağlayan Duoro nehri vadisi boyunca kuzeyden güneye uzanır. Portekiz’in üzüm bağları ile ünlü çok güzel bir bölgesinden geçer. Başlangıçta, bu yol Iberia DLC ile piyasaya sürülmek üzere düşünüldü, ancak zamanında tamamlamayı başaramadık. Portekiz’in bu güzel bölgesini geride bırakmak istemediğimiz için yine de A24’ü bitirip bir güncellemeyle size getirmeye karar verdik!

Son cümle > Portekiz’in bu güzel bölgesini geride bırakmak istemediğimiz için yine de A24’ü bitirip bir güncellemeyle size getirmeye karar verdik!

Bu otoyol Iberia DLC’de bulunmuyor. (O Barco ile Guarda arasında bir yerlerde olması gerekiyordu…)

10 Beğeni

Bu şekilde ekstradan yol eklemeleri ve bu sayede yol ağlarını genişletmeleri güzel bir adım. Özellikle servis yolları olaylarında yolumuzda varsa bir ani olay, bize alternatif rota oluşmuş oluyor böylelikle. :ballot_box_with_check:

4 Beğeni

“Aynen kardeşim benim Trakya paketi güncellemesi…”

images.jpeg-36

14 Beğeni

3 Beğeni

Benziyor ama bu değildir maalesef, yüksek ihtimal Scania S/R veya MP4 :smiley:

Screenshot_5

3 Beğeni

Gene yol yabdılar :smile:
Böyle güzelliklerin Road To The Black Sea için de yapılması dileğiyle.

Muhtemelen oyunda A24:
pFypx34

1 Beğeni

Hocam yuh artık :smile: ordan da gören zaten sürünüyordur burda :nerd_face:

1 Beğeni

Bir sonraki gönderide kırklareli duyurusu…
Olur mu olur

Zaten MP4 Actros olduğu çok belli, görmek için pek uğraşmadım :smile:

1 Beğeni

Santander şehrinde resimdeki şirketten yük aldım fakat dorse şirket binasının içinde ters park edilmiş durumda harici sözleşme olduğu için ışınlamada yapamıyorum. f11 den rapor gönderdim bununla alakalı bunun dışında yapmam gereken bir durum var mı? Aynı sorunu benim dışımda yaşayan oldu mu bu arada?

1 Beğeni

Bu bir sorun değil ki. Arka tarafından girip alabilirsin. Hatta bu Hasan abinin de başına geldi. 1.41 deneysel beta geldiği zaman Selçuk abi ile yayın yaparken videonun sonuna doğru Hasan abiye de denk geldi. 2:00:00’dan itibaren izleyebilirsin.

1 Beğeni

Giriş kapısı arkada

“F11 den rapor gönderdim” diye bir kavram yok, orada Report’a bastığınızda Belgeler klasörünüzün içine olayın yaşandığı konumu kaydediyor. :smiley: :smiley:

1 Beğeni

0 kamerasının kullanımını öğrenmek amaçlı açtığım videoda o koordinatdaki bugu tarif için yer olduğunu söylemişti ondan dolayı. Doğrusunu öğrenmiş olduk.

Arkasında 1 kapı daha var hangarın arkasına dolaş

SCS Software, ETS 2’nin Nisan ayında çıkan son harita genişlemesi Iberia için İspanya’da Madrid’in kuzeyine ve Portekiz’in Sines şehrinde başlayıp Beja şehrinden geçen ve İspanya’da biten yeni yollar ekliyor.

https://www.simulasyonturk.com/iberia-dlcsi-icin-iki-yeni-yol-geliyor/

8 Beğeni

Iberia’da şöyle vadi manzaralı, tek şeritli yollar var mı?

3 Beğeni

Adamlarda aa sıkıntı yok bizim gibi oynuyanlarda neden var aynada normalde olur bizde herkeste bu resimde adamda yok.