ETS 2 - Iberia DLC "Portekiz, İspanya" [Ana Konu]

Gözle görmedikçe anlaşılmaz. Çok canlı, çeşitli ve renkli dolu dolu bir ortam hazırlamışlar. Kamyonculukla bunların ne ilgisi var? Yok işte olay turizme döndü ve gerçeğe en yakın şekilde aktarmaya çalışıyorlar. Müthiş bir olay. Daha fazla detaya indiklerini zaten ekran görüntüleri ve tanıtım videosundan görmüştük.
O bölgede olduğunuzu anlıyorsunuz ama bu 1.40 olmadan zor olurdu. Bizim haritalarda kullanılacak o kadar çok şey var ki :smiley: Sırf bu içeriklerle kurgusal haritalar bile hazırlansa on numara olur.

• Videolar stok araç sesleri ile olacağı için biraz keyifsiz gelebilir.
20 Beğeni

Selçuk abi ile saat kaç gibi canlı yayın olacak dostum @HasanOfke

1 Beğeni

Burası nerede acaba çok sevdim burayı tam istediğim gibi olmuş bu şirket park yeri mükemmel :heart_eyes:

16 Beğeni

keşke şu şirket park yeri mevzusunu bi düzeltseler ya sürekli aynı yere park ediyomuşuz gibi hissetmekten sıkıldım artık :smiley:

bununla ilgili tweetleride var

5 Beğeni

Burası gerçekten çok iyi olmuş bakalım daha neler göreceğiz? :smiley:

3 Beğeni

Tabiki ben park edeceğim :smile:

1 Beğeni

Şu an bugüne kadar yayınlanan blogların özetini çıkarıyorum. Öne çıkan özellikleri yazıyorum. Ardından video çekilecek. Fransa’dan Barcelona tarafına giriş yapmak istiyorum. Akşamdan önce bu video yayınlanır ardından direkt Sisl ile yayına gireriz. Saat 19:30 gibi veya daha erken yayını açabilirim.

12 Beğeni

Burası konusu değil ama Renault T’nin belli parçaların boyası farklı duruyor o düzeltilirmi yoksa normal mi bi fikriniz varmı ?

@ALpbt61 bilmiyorum makyajlanmış versiyonu bekleyip göreceğiz o yüzden el atmamışlardır

her neyse konuya dönecek olursak
yapmışlar… :smiley:
ya daha devamını bile göremedik ama çıtayı bu kadar yükseltmek iyi oldu mu bilemiyorum
şu an harita tasarımı anlamında ats ile direkt eşitlendi
balkanların kalan kısmı ve yunanistan’da bu kaliteyi bekleyebiliriz
ama rusya konusunda coğrafyadan kaybettiği bazı durumlar var yine de iyi yapacaklardır

tır simülasyonu ile değerlendirilebilecek bir mevzu değil yani överken millet her şeyi atlıyoruz sanmasın
ama buradaki sistem de başka yerde yok böyle dünyayı direkt aktarmak benzetmek sabahlara kadar övülecek bir şey buna sahip olmayanlar ağlıyürr onca yılın birikimi ile harita tasarımında geldikleri noktaya şapka çıkartılır
onca insan çalışıyor gayet de normal :slight_smile:

22 Beğeni

ETS,ATS sayesinde ülkelerin kültürlerini dahil öğrenebiliyoruz. Coğrafya olarakta geliştiriyor. Hangi ülke nerede nasıl hangi bitki örtüsüne sahip bunları dlcler sayesinde yaşayıp öğrenebiliyoruz.

11 Beğeni

Aynen öyle, katılıyorum.

20 Beğeni

Iberia dlc si yeni bir dönemin başlangıcı olacak ets tarafında. Bundan sonra Britanya bölgesi ve Kuzey İskandinavya bölgesi en merakla beklediğim bölgeler manzaralar ve doğa anlamında.

5 Beğeni

Ben Avusturya kısmının yenilenmesini çok istiyorum İtalya ya giderken bu ülkeden çok geçiyoruz.

5 Beğeni

yenilemek farklı yeni yer yapmak farklı dediğin de olur ileride arkadaş yeni gelicek dlc ler için demiş, going easte de dediğin gibi el atılması lazım polonya büyük bir alan kaplıyor haritada önemli yerler

2 Beğeni

Bütün ülkeler yenilenmeli bence ingiltere ,going east ülkeleri ondan sonra iskandinavya ve baltık ülkeleri
şimdi diyeceksiniz iskandinavya ve baltık ne alaka
norveçte yeni otobanlar yapıldı (eski yolları yenileyip şerit sayısını arttırdılar( belli yerlerde 2 iken 3 ,3 iken acil durum şeridi ekleme vs. bi de isveçin götenburga giden yolun şerit sayısının 1 değil 2 ye hatta 3 e yükseltilmesi gibi Daha dağ tünellerini saymadım bile …kristiansand ve bergen arası yeni otoban…) hele finlandiyanin deniz altı yolundan sözetmiyorum bile 2021 sonu veya 2022 de oresund gibi bi proje açacaklarmış )
gelelim ingiltereye oyunda inşaat olan yerler 4 5 yıl önce bitti açıldı m kodlu otoyolların şeridi arttırıldı dover limanı bile kendisini gerçekte yeniledi ama oyunda hala daha eski halinde
going east ülkeleri avusturya için dediğiniz doğru ama avusturyada daha fazla otoban yapıldı , slovakya ve macaristan duble yoldan 3 lü yola geçti bir şikayetim de almanya için niye almanya bence oyunda almanyanın bütün otobanları eklenmeli çünkü o otobanlarda deli gibi tır geçiyor sanayi tesisleri vesaire var oyuna uhr sanayi banliyösü ve rhein nehri bölgesi sanayi banliyösü gelmeli o zaman herkes almanya otobanlarında deli gibi gider bu arada estonya ve letonya çok otobana sahip ama nedense oyunda hep dönemeçli tek yolllarla dolu
belçikada otobanların sayısı az
dubleli olan yollar 2010 öncesinden kalma adamlar otobanlara çıktı scs hala daha sağa dönüp beklemeli yollarda kaldı
almanyaya daha fazla önem verilmeli çünkü AB nin en büyük ve en gelişmiş ve en eski otoban ağına sahip
sizde otobanlarla altyapı ve konut projelerine ilgiliyseniz b1m kanalına bakabilirsiniz yalnız ingilizce

4 Beğeni

evet bizimde kültürümüzü ve çölde yaşayan deve tepesinde fesli insanlar olmadığımızı ABye girmek isteyen gelişmekte olan İslam dini etkisiyle arap fars kültüründen etkilenen bir balkan ülkesidir insanlara korku terör değil güvenilir bir yuvadır türkiye dememiz lazım oyunlarda da olsa iyi görünmeliyiz. Sonuçta bu oyunu milyonlarca kişi oynuyor

1 Beğeni
10 Beğeni

metaforik sarıman :sunglasses: