ETS 2 Haber, Trafik ve Yol Durumu - Ana Konu

Bu konu üzerinden ETS 2 haritasında trafikle ilgili son durumları aktarabilirsiniz.

İtalyan polisi Volvo çekicisini durdurmuş :smiley:

Napoli kuzey girişi kontrol noktası!

Allah’tan başka birşey deseymişim olacakmış. Son yayında Selçuk abiye sordum.

Yanmış bir araç(itfaiye erleri harika duruyor)

@HasanOfke ETS 2 habere geri dönüş yapıyorum hatırladın mı ? H Ö tanker devrilme Kötü günler seni bekliyor.

İtalyan polisi çalışıyor :smiley:

Önünü kestim yakaladım :smiley:

Harita modu ile çalışması nasıl? Deneyen oldu mu hiç?

Euro Truck Simulator Haber
İtalya 'nın Bologna şehrinden Ancona Şehrine giden A14 nolu karayolun da, BZ-165PL plakalı aracın viraja hızlı girmesi ve aracın kontrolünü kaybetmesi sonucu beton bariyelere çarptı. Aracın ön tarafın da ağır hasar oluşurken içinde bulunan Tolga D. hafif yaralı olarak kurtuldu.

Geçmiş olsun hocam. Çok şükür ölen yok. Ama araba gitmiş. Rabbim beterinden sakınsın.

Şu fizikler tırlarda olacak var ya taşımacılığı bırakıp kendimi sağa sola vururdum sürekli :smile:

Yav dayı, azcık etrafınızdakileri örnek alın ya. Tünel çıkışı solumdan akıp giderken neden önüme geç,p fren koyuyorsun?

Sürücülerin dikkatine! Linköping-Jönköping arasındaki E4 yolunda yol çalışması vardır. Sağ şerit trafiğe kapatılıp trafik tek şeritten sağlanmaktadır. :construction:

Artık kırmızı araç ne kadar hızlıysa yol kenarında bariyere toslamış, aracın durumu ortada. Olay yerine gelen polisle birlikte tek şeritli yolun yarısını kapatmışlardı. Hanımefendinin kullandığı tır karşı şeritten gelen araç yüzünden şeride sığmadı, oda ona sürttü. Eee haliyle arkadaki tırda duramayıp buna. Olaylar olaylar… :smiley: