ETS 2 - Güney Marmara Map | 1:3 [Ana Konu]

Road To Black Sea dlcsi çıktıktan sonra böylesine güzel harıtaların geleceğini tahmin etmiştik zaten. bence haritalar bitirildiği zaman. yani oynanabilir geldiği zaman yapımcıları birbirleriyle konuşup anlaşıp kuzey marmara ve istanbul dar sokaklar projeleri ile haritalar birleştirilmeli. elin adamı promods ile dünyayı yapıyorsa biz kendi içimizde kendi güzel ülkemizi yapalım oyuna. ellerinize sağlık. yine efsane bir şey geliyor :heart_eyes:

8 Beğeni

@Canko Teşekkürler ilginiz için. :slightly_smiling_face:
Yer bulmada başarılısınız gerçekten ama sadece 6’da bir sıkıntı var. Diğerleri de bizden olsun.
Fotoğraf - 6 - Gerçek konum
https://maps.app.goo.gl/CBoQobP8JwrSCtao7
Fotoğraf - 7 - Gerçek konum
https://maps.app.goo.gl/XzHePXFquJtWxvgHA
Fotoğraf - 9 - Gerçek konum
https://maps.app.goo.gl/VGVZ1TLhrbvRrtELA
@VabisciBey dar sokaklar dediğiniz proje ile yani Şehr-i İstanbul ile birleşme planımız var gibi zaten. :wink: Ama Kuzey Marmara modu sonlandı. Biz de birleşmek isterdik…

11 Beğeni

Rica ederim :slight_smile: Dediğiniz gibi 6. fotoğraftaki konumda sıkıntı vardı, emin olamamıştım. Sayenizde 10 fotoğrafın gerçek konumu bulunmuş oldu. Yardımcı olduğunuz için teşekkür eder, iyi akşamlar dilerim.

6 Beğeni

eline sağilk maşallah ama inşallah geliyorum çalişma başrali Abi video paylaş zaman ? :wave:

yeni bilgilendirmeler ne zaman yapılacak? heyecanla bekliyorum. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

@IbrahimHalil çok az kaldı, muhteşem gelişmelerle çok yakında yeniden sizlerleyiz. :smirk:
Bugün SCS blog yazısında duyurulan İberia’nın Zeytinlikleri çoğu kişiye hemen Gemlik’i çağrıştırdı. Türkiye’nin önemli zeytin üretimi merkezini daha da şenlendirmek istiyoruz. DLC ile gelen materyalleri yerleştirerek bölgemiz daha da güzelleşecektir. Ufukta bir Gemlik gözüküyor… :wink:

17 Beğeni

Çok iyi olmuş fotoğraf :sweat_smile: :+1:

4 Beğeni

Herkese Merhabalar. Bugün yeni bir duyurumuz var. Ekip olarak şu an geliştirilmekte olan “Şehr-i İstanbul Harita Projesi” ile birleşme kararı aldık. Bu şekilde İstanbul’da köprü kullanarak Bursa’ya doğru yol alınabilecek. Aşağıya ise Esenler-Beşyüzevler Kavşağı tasarım videosunu bırakıyorum. İyi Seyirler ve Sağlıkla Kalın :slightly_smiling_face:

15 Beğeni

Şehr-i İstanbul harita projesinden kasıtınız hangi harita? Teşekkürler.

4 Beğeni

Bahsettiğimiz Şehr-i İstanbul Haritası @okanyorga’nın başlattığı İstanbul için bir genişleme projesi. O projenin konusu burada yok bu yüzden kendi sitesinin linkini bırakmak zorundayım.
https://forum.turkishmods.com/topic/6-şehr-i-i̇stanbul/
Büyük bir ekip olarak hem harita hem model konusunda ilerliyoruz. İstanbul’da yeni eklenecek yerler 1:3 ölçekte olacaktır. Önceden 1:19 ölçekten 1:3 ölçeğe geçmenin sinir bozucu olduğunu belirtmiştik. Ancak haritaya eklenecek yerler ve özellikleri düşündüğümüzde bu durumu absorbe edebileceğini düşünmekteyiz. Böyle bir durumu istemeyen arkadaşlar için Şehr-i İstanbul içermeyen dosyamız da paylaşılacaktır. İlerleyen günlerde kendi oluşturduğumuz modeller için de bir paylaşım yaparız.

12 Beğeni

valla ellerinize sağlık, sadece uydu görüntüsünü kullanarak işinizi bu denli kaliteli yapıyorsunuz. videoda bunun kanıtı. gönülden tebrik ediyorum sizi… :clap:t2: :clap:t2:

4 Beğeni

Herkese Merhaba,

Bu projeyi başlattığımız günden beri çok fazla mesaj aldık, çok falza geri bildirim aldık. Şehr-i İstanbul haritasını bildiğiniz üzere sadece İstanbul haritası olarak düşünülmüştü. Daha sonra Güney Marmara Map ile birleşerek haritayı daha da genişletmeyi düşünüdük. Oyunun bize sunduğu bütün sınırları zorlayarak model, animasyon, ses ve harita detaylarına ağırlık veriyoruz. Ayrıca 1.37’de gelen Fmod teknolojisini kullanarak haritaya sesler yerleştiriyoruz ve haritada hiç beklenmedik yerlerde çok büyük sürprizlerimizde olacak. Buraya haritada seslerin nasıl olacağını anlattığım bir videoyu aşağıya
bırakıyorum. İsteklerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Yeniliklere her zaman açığız :blush: Mutlu hafta sonları dilerim :blush:

19 Beğeni

Güzel bir çalışma olmuş,Yalova scsyi aratmıyor,fakat çok ufak hatalar var mesela videoda fark ettim göbeğin ortasında otlar mevcut fakat sağda kalan yolun sol kısmındaki bölümünde çimen yoğunluğu 0 da unutulmuş, Umarım en ufak hatanız bu olur başarılar

4 Beğeni

Var bilmek sen Türkçe, harita olmak olmuş maşallah inşallah çok bravo güzel çok iyi… Bu aralar yerli yapımlar çoğaldı. Tüm ekiplerin eline sağlık arkadaşlar. Burdan @bona ekibine sana ve @M.ON4L a calışmalarında başarılar dilerim. Gururu olun ETS 2 Türk oyuncularının.

6 Beğeni

Suriyeli mi acaba merak ettim

1 Beğeni

Hocam bence yabancı uyruklu birisi değil. Öyle olsaydı, çeviri programı kullanırdı. Bu arkadaşımızın herhangi bir sorunu var belki o yüzden böyle yazıyor. Beni yanlış anlamayın ama biraz önyargılı olmamalıyız hocalarım.

1 Beğeni

Bu yaptığını saygısızlık olarak kabul ediyorum,arkadaşımız uzun süredir haritayı ve projeyi takip ediyor ve sanırım engelli, bunu bu şekilde dalga konusuna almak rezil olmaktan başka bir işine yaramaz,böyle durumlarda çok katıyımdır kusura bakmayın.

10 Beğeni

Ben bir sorunu olduğunu bilmiyorum. Bunu düşünerekten beni yargılayabilirsin. Öyle bir engeli varsa başımızın üstüne, ben burda dalga konusuna almıyorum bir olayı. Dalga konusu yapacak olsam bir sürü konu var, bir sürü kişi var sen yorma kendini. Kanayan kırmızı gül olmanın ve forumda tatavaya sebep olup tartışma çıkarmanın alemi yok dostum. İşine gelmeyen bi konuda konuşup baş ağrıtmanın kimseye faydası olmaz, ne gerek var güzel güzel konular var.

Konu Dışı Arkadaşlar konu üstünde arkadaşımızın yazılarını eleştirmek ve bir insanla dalga geçmek hiç hoş bir davranış değildir. Polemik yaratmaya gerek yok.

5 Beğeni