ETS 2 Convoy multiplayer [Ana Konu]

ETS 2 Convoy multiplayer 1.41 güncellemesi ile geldi!

16 Beğeni

Yalnızz modlu oynanabilirse TR extended mapi co op oynayabilecek miyiz acaba?

1 Beğeni

multiplayer oynamak için promods ile birleşmesini istemek saçmalıktı :slight_smile:

5 Beğeni

Ford Trucks F-MAX
ve
TR Extended Map
artık
Multiplayer
oynanabilecek…
:smiley:

18 Beğeni

çıktığıınndaaaa

11 Beğeni

Çevremdekilere scs’nin multi getirdiğini anlatmaya çalışıyorudur…
Anlamıyorlar… Çıldırıyorum.

2 Beğeni

valla ben de 2021 de çıkıp oynayana kadar inanmıyorum, gerçi ecs den sonra olayı anlamışlardır ama belli olmaz :upside_down_face:

1 Beğeni

Beyler noldu anlamadım komadan mı uyandım ben nerdeyim fmaxi multide sürmek… yoksa öldüm mü cennette miyim.

Biri Anlatsın Lütfen İşten Yeni Geldim Kalpden Gidecem Yoksa!

Orayı yıkarlar mı, hidrojen bombası mı atarlar bilemem artık

Selçuk Bey’in anlattığı olaya dönmüş burası hani asıl istediği olmuş daha fazlası zevke girer ya ama o olmamış şimdi yardırıyor şirkete :slight_smile:

1 Beğeni

Ocak gibi 1.40 güncellemesi, Wyoming, Texas, Iberia ve North Pole dediğimiz haritalardan birkaç görüntü, California’nın yenilenmesi, WS için Sleeper kabin ve Multi desteği

1 Beğeni

Sağolasın.

İyi güzel millet yıllardır bu resmi multiplayer’i bekliyor zaten de Co-Op derken? Yani oynamak için tek kişi giremeyecek miyiz? O zaman ne anlamı var ki?

Artık steamden oyunu açtığımız zaman mutliplayer onarabileceğiz di mi yalnış anlamadıysam ayriyetten şuan olan ets2mp yi indirmeye gerek kalmayacak sanırım doğru mu?

1 Beğeni

Evet doğru anladın

Bu Co-OP macerası tam olarak 10 Ay önce Valentine’s Day: Loads of Love isimli videoda gösterilidi.
Linki : https://www.youtube.com/watch?v=83KuT7dyP2c

arkadaşlığını kesip her yerden engellemeni tavsiye ederim

Man EU6 videosu daha mantıklı olabilir

2 Beğeni

@Xympo hatta next gen scania videosunda da 2 tır yanyana gidiyor 1 Aralık 2017

2 Beğeni