ETS 2- Bir Sonraki Dlc ne Olacak?

Sizce Road To The Black Sea Dlcsinden sonra hangi dlc gelcek

Gelebilecekler:Dlc İber yarımadası. Dlc İrlanda dlc Balkanlar dlc Moldova Ukrayna

İspanya - Andorra - Portekiz artık tamamlanır. Yetim gibi kaldı orada onlar. İber Yarımadası diyorum.

3 Beğeni

Tahminimce İber Yarımadasını bir an önce çıkarıp Batı Avrupadan kurtulmaya çalışacaklar, yani bence mantıklı olan o, sonrasında İrlanda İngiltere, Balkanlar filan öyle gidiyor…

2 Beğeni

Büyük ihtimalle harita dlcleri yerine önce Tuning Pack gelir

Harita olarak açmış konuyu. Sadece genişleme paketini kastediyor.

1 Beğeni

İber yarımadasının olacağı zaten açıklanmıştı. Ondan da sonrasını tartışın.

2 Beğeni

İber Yarımadası gelir. İspanyol ve Portekizliler yıllardır kendi ülkelerini bekliyorlar.

2 Beğeni

İstanbul - Lizbon arası yolculuğun tadı ayrı olur. :smiley:

1 Beğeni

Mercedes tuning pack gelir herhalde veya scs supriz yapıp daha erken çıkarabilir :slight_smile:

İber Yarımadası gelebilir yüksek ihtimal. Ondan sonra ise Balkan DLC ya da Yunanistan DLC gelebilir. Bana kalırsa İrlanda’yı ücretsiz ekleyecekler.

1 Beğeni

Scs nin paylaştığı arı videosu f-mod un mu habercisi yoksa başka bir şey mi?

Yeni bir çekicinin habercisi diye düşünüyorum.

Altındaki yorumlara göre ATS için Utah (the Beehive State) DLC’si. Bana da mantıklı geldi.

1 Beğeni

Abi o kesin gibi de. Arkadaki ses yeni bir şeyin habercisi mi diye merak ettik sadece.

Eğer bu sene sonu black sea geldikten sonra ya Hırvatistan yunanistan bosna hersek geri kalanlar bir sonraki seneye gelir diyeceğim yada İspanya Portekiz olur seneye onun dışında gelecek yer yok Ukrayna gereksiz olur Rusya geç onu iskandinavyanın kuzeyi desem onuda geç bir şey yok oralarda anca iberia veya yunanistan Hırvatistan bosna felan oralar gelir aşapı tarafı bitirirler gibime geliyor

İspanya & Portekiz

1 Beğeni

Daha Karadeniz DLC’si gelmeden sıradakini konuşmaya başlamışız az durun yav :laughing:

Şaka bir yana İber DLC’si geleceği kesin gibi. Açıkçası iber DLC’nin Karadeniz DLC’sinden önce gelmesini bekliyordum, Portekiz’den önce Trakya’nın eklenecek olması benim için büyük sürprizdi.

Edit: Karadeniz DLC’sini ısrarla Baltık demişim düzelttim :sweat_smile:

DLC gelmez diyenler olmuş ama SCS’de bu DLC işini sevdi ve bayağı da nasipleniyor.

Karadeniz’den sonra İber Yarımadası gelecek diye tahmin ediyorum. İspanya ve Portekiz’siz bir Avrupa düşünemiyorum.

Daha sonra Balkanlar akabinde ücretsiz bir şekilde İrlanda, Moldova ve Batı Ukrayna güncellemeleri bekliyorum. Bakalım ne yapacaklar. Bence harita en kötü 2022’ye tamamlanır.

1 Beğeni

kesin olan bir şeyi niye :smiley: bu kadar tartıştınız

3 Beğeni