ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Eğer ki geçen sene ki gibi new mexico - italya dlc si gibi araları olursa oregon la daha çok bekleriz hala bir tarih bildirmediler…

1 Beğeni

Oregon 4ekimde çıkıyor

1 Beğeni

Geçen sene new mexico 9 kasım 2017 de çıkmış italya dlc si ise 5 aralık 2017 de 1 ay arayla çıkma ihtimali yüksek bence umarım o kadar sürmez :smile:

Sürmeyebilir Kasım bitmeden görürüz :slight_smile:

2 Beğeni

Hasan abi birşeyler biliyor sanırım ambargo falan mı var yoksaaa ? :smile: :slight_smile:

Bir şey bildiğim yok ama Aralık ayına sarkmayacağı belli önemi yok zaten her şekilde çıkacak. Oregon’dan memnun kaldık keşke daha büyük olsaydı tek eyalete 29tl vermek can sıkıyor şimdi baltık ülkelerine 35 tl vereceğiz bir sürü farklı yer olacak :slight_smile: böyle oregon-washington aynı anda çıksa ne güzel olurdu

2 Beğeni

Dlc yayınlanma tarihleri için indirimlerden sonraki haftaya dikkat, bkz. Oregon 4 Ekim :wink:

1 Beğeni

Bu yerelleştirme olmasa SCS de halimiz harap zaten aerosoft mesela hiç acımıyor Omsi2 bile 126₺ olmuş bir de SCS’e laf atıyorlar fiyatlar fahiş diye ya adam şimdi 35₺ 'den verirse şuan da 4,97 euro kazanmış oluyor normalde 13 euro falan kazanması lazım yani yarı yarıya düşüyor kazancı fiyat konusu bence olabildiğinin en iyisini yapıyorlar…

1 Beğeni

Katılıyorum Omsi 2 Sene Önce 66 TL idi 5 yıllık oyuna bile zam yapıyorlar Omsi 2 Nin Otobüs DLC LERİ Bile 70 TL

1 Beğeni

Omsi 2 2013 de çıktı ilk çıktığında 30 dolar ozamanlar dolar 2 lira idi 60 lira idi şimdi 125 TL

1 Beğeni

Bu siteye göre 29 Kasım’da çıkacak.

Resmi bir açıklama olmadığı sürece bir güvenilirliği yok

Kesinlikle. Bende zaten doğru mu değil mi diye ögrenmek için buraya attım.

Güzel bir video geldi.

Blog yazısıda burda.

6 Beğeni
5 Beğeni

Videolar gelmeye başladıysa iyi iyi :smile:

Iskandinavya nın otomatik gişeden 160 ile gecemeyecegiz 30 a düşürecekler en mantiklisi bu olmuş ama en azinda 50 ila 60 basip gitseydik keşke

Çoğu yerde en yüksek hız sınırı 80’dir. Bu durumda 87’ye kadar cezasız basabilirsiniz. 160 basmanın hiçbir gerçekçi yanı yok zaten.

4 Beğeni

zaten anlamadım gitti 150 160 la gidip napmaya çalısıyorlar hadi 110 olur 120 125 olur yerine göre de 170 180 yapanlar var tirla volvonun eski kasayla scania eski kasalar gidiyor… araç hakimiyeti yok şerit hakimiyeti zaten hak getire düz yolda şeritte zor duran adamlar viraja gelince dıştan yarışcı edasıyla içe girip tekrar dış şeride kadar savurtuyor aracı 3 şeritle akrabalar yani… oyuncuların %60 70 özeelikle yaşı 20 den ufaklar için zaten bir nevi yarış oyunu açık dünya araç kullanma platformu gişelere hız sınırlaması iyi olacağını düşünüyorum gişelerden geçmeyi sevmesemde oyunda :slight_smile:

3 Beğeni

Bu köprü sağlam pc yi bile zorlar gibi duruyor