ETS 2 - Beyond the Baltic Sea Harita DLC [Ana Konu]

Portland’taki köprüler zorlamıyorsa bubda zorlamaz bence.

1 Beğeni

Portland’taki köprülerde 40 45 arası fps alıyorum bu köprüyü Dr oynayıp göreceğiz

haklısın ama her 20 altı yaşların (15e düşüreyim onu) hepsi değil mesela ben öyle hareketlere her zaman karşıyım ets2 oynarken ibrem 130a bile hiç ilişmemiştir TIR ve OTOBUS SÜRERKEN (istisnalar kaideyi bozmaz)
15 yaş altının %70i senin dediğin kullanıyor bu doğru :smiley:

Başarımlar eklenmiş

6 Beğeni

Şehir ve kasabalar.

Bu tarz haberleri genelde Cuma günü paylaşıyorlardı. Bugün paylaşmaları benim içime iyice kurt düşürdü. Acaba American Truck Simulator için Special Transport bu hafta mı çıkacak? Bekleyip göreceğiz.

2 Beğeni

Son resimde scania’da takılı dorse normal dorsemi yoksa yeni bir dörde türümü diyelim net olmadığı için bilemeedim

Bence normal herhangi bir şirkete ait dorse.

Sanırım bu DLC sadece resimlerden oluşuyor. Neredeyse tüm haritayı paylaştılar. Oynanılabilir DLC olmadığını düşünüyorum artık.

Yeşil scanianın arkasındaki dorse sanırım yeni dorse sal dorse dedikleri(isminden emin değilim) ayrıca güzel bir dlc olacağını düşünüyorum yani italya kalitesinde olacaktır yine ama çıkınca görücez bakalım.

1 Beğeni

Yok yeni değil yan kapakları olabilir ama farları ve yan kenarliklara bakarsan anlarsın

Şu ekran görüntülerinde MAN Euro 6 yı da bir kenara köşeye koysalardı keşke … Twitter’da paylaşılan fotoğraftan başka hiç bir şey göstermediler. (Range T den umudumu kestim ondan bahsetmiyorum bile)

1 Beğeni

ETS 2’nin Baltık Ülkelerinde Kasabalar ve Şehirler [Ekran Görüntüleri]

Beyond the Baltic Sea için 13 yeni ekran görüntüsü paylaşıldı.

3 Beğeni

Yine çok özgün duruyor. Şimdiye kadar en çok ülkeyi barındıran DLC olacak. Merakla bekliyorum.

Ben SCS ile ilgili konularda içinde MAN ve Renault kelimeleri geçen cümleler okuduğumda kahkaha patlatıyorum. SCS ye karşı bir şeyleri zamanında tamamlama inancım kocaman bir 0.

Sanırsam 1.33de düzyatak yenilenecek ekran görüntüsüne bakın

Hangi ekran görüntüsü

Sondan 4. Resim Ama bu kadar kisa soru soracagina biraz daha dikkatli bakabilirsin resimlere amaç yazı kirliliği olmasın :slightly_smiling_face:

Yeni bilgiler;
Excalibur Games ve CDprojekt plye göre 28/29 Kasım’da çıkacak.
13 bin kilometreden fazla yol var.
23 büyük şehir ve birçok küçük kasaba, köy
30’dan fazla yerel sanayi alanı
Finlandiya’da çekici ve iki uzun dorse olabilecekmiş bu yeni gelecek. High Capacity Transport Vehicles olarak geçiyor.

Yayımcı şirketlere açıklama metni dağıtılmış. SCS birazdan açıklar.

6 Beğeni

İtalya da 11.500 km yol ve 19 yeni şehir eklenmişti

inşallah az gişe olur.

3 Beğeni