ETS 2 - Baltık Video Yarışması [Tüm Videolar]

SCS Software tarafından düzenlenen ETS 2 Baltık Video Yarışması için gönderilen tüm videoları elimizden geldiğince bu konuda paylaşalım

Mystic Husky adlı kişinin videosu

6 Beğeni

bi video da ben çekeceğim buna şartları falan varmı detay…

2 Beğeni
3 Beğeni

My favourite “DARWEN”

7 Beğeni

Movie maker’dan ancak bu kadar olabiliyor gönderip göndermeme konusunda tereddütteyim.

9 Beğeni

Gayet güzel bir video olmuş ama sanki bazı yerlerde küçük kasılmalar var gibi geldi bana. Şansını dene yine hocam?

İlla alıp katılalım yani yarışmaya… :smile:

1 Beğeni

Hocam ellerine sağlık. Çok iyi olmuş.

Hızlandırmadan ötürü kasılmalar oluyordu doğrudur. Az önce scs ye gönderdim seçmese de olur bir teşekkür yeter :smiley:

@Baby Sen katılmasan bile seçeceklerdir şanslı adamsın :slight_smile:

@200BasanTofas Teşekkürler :slight_smile:

5 Beğeni

Bunu niye İtalyada yapmadılarki balticde bir çok ülke olduğu içinmi acaba güzel bir düşünce videolar hoşuma gidiyor izledikce :slight_smile:

İyi kötü hazırladım birşeyler videodaki şarkı telife girdi, umarım sıkıntı çıkarmaz :smile:

8 Beğeni

gayet başarılı. :+1:

1.30 dk az geldi bana bir şey koyamadım içine ben sizler iyi başarmışsınız :smiley: göndermektn vazgeçtim ama belki yenisini çekerim vakit bulursam…

4 Beğeni

yarışma deyince çok daha iyi şeyler istiyorsun ama olmuyor
bir mod için öyle diyemem ama yarışma fos beyler o bu şu çekmiş yalan dolan :smiley: önemi yok
fotoğraf yarışması için aynı şeyi söyleyemem
bütün modların kullanılabileceği bir yarışma olsa var ya off yıkarlar orayı millet neler neler varmış derdi ama büyük risk
neyse çok yakında :slight_smile: böyle şeyleri çok daha iyi bir amaç için kullanabilirsiniz belki??? :smiley: kıps…

3 Beğeni
3 Beğeni

Ne oldu ne bitti merak edenlere…

3 Beğeni

bir daha mümkünse böyle basit sınırlamalar olmasın ets2nin bu konuda kendisini ispatlamaya ihtiyacı yok screenshots vb. mantığıyla ne olduğu ortada :slight_smile:

4 Beğeni

Toastun videosunun başi cok guzel olmuş guldurdu :smiley: