ETS 2 & ATS - World of Trucks Yılbaşı Etkinliği 2018 - Ana Konu

Wotr yük olaylarında çoğunuzla hemfikirim hatta hepimiz hemfikiriz. Oyunda para kazanmak kolay e hiçbi yama olmasın orjinali ile oynayayım diyosun harita vs modları olmadan da çok sıkıcı yollar çok basit ve düz özellikle klavye mouse ile oynayanlara o yollar bitmiyor. Etkinlikler cezbedici oyuna bağlayıcı olması gerekiyor. Mesela bir hedef koy o kadar km yapana ya da yük tasıyana atıyorum ucuz dlclerden pahalıya kadar ödül ver. Veya bi cılgınlık yap belirli kriter koy hasarsız uzun yol tonaj vs başarana mp adminlik ver vs vs özleyip oyuna giriyorum 2 3 yükten sonra sıkılıp çıkıyorum abi

1 Beğeni

Şu an itibariyle 861 bin yük götürülmüş bir şey kalmadı yani etkinliğin bitmesine.

10 lira atıyorum verilen ödülleri alıyorum uğraştığınıza değmez valla

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Kişisel dorsemizle yapmaya başladığımızda keyif vericek inş :slight_smile:

Bence artık scs oynama saati ve hangi dlclere sahipsen ona göre değerli hediyeler vermesi lazım

Ben hep söylüyorum o ilk çağdan kalma krom aksesuarlar rezalet, yeni krom çıtalar yapıp verebilir. Boya işleriyle kim uğraşıyorsa, kim yapıyorsa kesinlikle çok kötü işler ortaya çıkıyor.

Bu nereden çıktı böyle ya ? :thinking:

1 Beğeni

Bu fınal odulu degılmıydı?

Yok sanmıyorum. Etkinlik dahilinde dağıtılacak tüm eşyalar burada listeleniyor.

https://steamdb.info/app/227300/items/

@Eagle_Vision.TR Kış indirimleri kapsamında Steam ana sayfasına gelen sürprizlerle dolu kır evinde yer alan bir eşya. Her gün rastgele 3 eşya veriyor, sana da bu denk gelmiş :slight_smile:

2 Beğeni

Bende bu gelmedı

Nasıl alıyorum bunu?

Steam kış evini ziyaret ederek alabilirsiniz arkadaşlar

1 Beğeni

ets 2 de görevi bitirdim ama hiçbir şey gelmedi.Detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz ödülleri nasıl alacağımızı ?

Worldoftrucks hesabınıza giriş yapın tarayıcıdan, events kısmından alabilirsiniz.

1 Beğeni

bende giriş yapıp aldım

Steam topluluk pazarında sorun yaşayan varmı oturum açmanız gerekiyor diyor aç dediğim zamanda hata veriyor. Dipnot steam hesabım açık onunla alakasıyok pazar ayrıca hesap açmaya çalışıyor

Etkinliğin 9. günü geride kalmak üzere. Sabah biter gibi bu :smile:

1 Beğeni

Etkinlik 8. günde 1.000.000 olan hedefine ulaşmıştır. Şimdiki hedefimiz bu etkinliği 2.000.000 işe çıkartmak. Etkinliğin bitmesine 21 gün var.