ETS 2 & ATS - World of Trucks Yılbaşı Etkinliği 2018 - Ana Konu

Böyle parti parti verilmesi biraz saçma olmuş tekrar sefere çıksaydık keşke yeni hediyeler için daha heycanlı daha keyifli olurdu :slight_smile: Yada tüm hediyeleri yapanlara tek seferde verselerdi.

Şaka mı :smiley: Hayatta yapmazdım…

Parça parça verme işi mantıklı ama sorun şu ben kendi işimi yapıp köşeye çekildiğim halde her hediye bana da gelecek bunun her yanı saçmalık :slight_smile: En azından 12+1 iş yapmadan topluluk hediyesini almamalıydık. Ender envanter zaten yok ortalıkta. Tek anlamlı yanı gelenekselleşmesi. Her neyse 8’er dakikalık seferlerle zar zor bitirdim işleri. Henüz bitirmemiş olanlara tanrı gani gani sabır versin :slight_smile:

4 Beğeni

@Baby Demek istediğim tam olarak buydu ben bu tarz işleri yakın arkadaşımla iki tır girerek yapıyoruz hem bir aksiyon hem bir amaç hemde eğlence oluyor : )

Ben resmi mevzularda MP’yi soyutluyorum :slight_smile: o tarafından bakmadım dolayısıyla :smiley:

4 Beğeni

Etkinlik 13 Ocak’ta bitiyor arkadaşlar. Sizce o tarihe kadar 1 million teslimat tamamlanır mı ? Yani o özel iç kabin dekorasyonunu ve özel arka planı almak için illa 1 million mu olması gerekiyor ?

Kabin dekorasyonu yok hocam. Önce onu netleştirelim. 13 Ocak’a kadar 2.000.000 olmalı.

Yanlız hocam burda dediğine göre ;
A stylish menu background for your game - “First Class”
A special Magical Spiral hanging accessory.
Bonus: If you manage to complete your personal contribution in both games (12 ETS2 + 12 ATS deliveries), you’ll receive a neat, cute and SPECİAL INTERIOR DECORATION reward to both games.
Ayrıyeten 1.000.000 olcak :wink:
This is a transcontinental community event (Read more). A combined community effort within Euro Truck Simulator 2 and American Truck Simulator. Aim for 1,000,000 deliveries to earn a special reward

Hocam yazılanı gördüm ama en aşağıdaki itemlerde 2,000,000 yazıyor.
https://steamdb.info/app/227300/items/

Yav kusura bakma hocam bunu bilmiyordum ben :smile: peki special ınterıor decoratıon den bır görsel yokmu ?

Hocam dikkat ettiysen special interior decoration diyor. Yani özel kabin dekorasyonu. Yani bu bir kabin aksesuarı. Her iki oyun görevlerini tamamlayanlara iki oyun için bir çeşit noel ağacı aksesuarı veriliyor. simulasyonturk.com sitesinde Hasan abinin yazdığı açıklamayı okursan daha iyi anlarsın.

2 Beğeni

Anladım birader. Biz görevimizi çok şükür bitirdik. Ee zor oldu tabi. Ama eğlendik. Bu arada etkinlik hızlı ilerliyor. 2. 250.000 de şuanda 60.000 'i tamamlandı. Bu hızla giderse bence 2.000.000 yapabiliriz :smiley:

Her iki oyun için olmasının çok etkisi var. Dünyada herkes yapıyor şu anda.

2.kademe aşıldı. Ödül sizleri bekliyor :smiley:
Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

ya daha yapamadım ben :frowning:

1 Beğeni

Yapın çıksın aradan, zaten fazla zaman almıyor :smile: Çok hızlı ilerliyor, daha 4 gün oldu 500 bin devrildi.

1 Beğeni

Ormana döndürdüler envanteri

2 Beğeni
  1. kademe de ağacın rengi pembe olacakmış… Oyundaki troll kitleyi de düşünüyorlar.

Hocam yanlışın var. 3. kademe ödülü gümüş olacak. Pembe’ye en yakın 8. aşama.

Çok zordu yaa…

4 Beğeni