ETS 2 & ATS - SCS Software'ın Yılbaşı Özel Yayını [21 Aralık 2020]

Texaaaaaaas geliyor :slight_smile:

4 Beğeni

Texas çok şaşırdık :smiley: :smiley:

6 Beğeni

Texas duyuruldu

2 Beğeni

kuzey iskandinavyayı scandinavia dlcsi olanlara ücretsiz güncelleme olarak verirler bence korsika ve sardunya adasını o şekilde getirmişlerdi illa para kazanmak istiyosa anadoluyu getirsin :smiley:

1 Beğeni

o dedıklerın ufak yerler ama kuzey ıskandınavyayı yapıp bedava vereceklerini sanmıyorum

2 Beğeni

Bence 2. Ekip haritanin eski kisminin yenilenmesini hizlandirmak icin eklendi diye düşünüyorum

3 Beğeni

Anadolu? Hala ona inanıyor musunuz? İnanamıyorum gerçekten :slight_smile:,

3 Beğeni

Nasıl para kazanacaklarını ve ilgi göreceğini bilseler…

1 Beğeni

yapacak bi yer kalmadığında son bi vurgun amaçlı geleceğini düşünüyorum hala :smiley:

Bir Dipnot daha araya kaynamasın ETS 2 için İberia’dan sonraki DLC’yi Pavel, 2021 başlarında açıklayacaklarını söyledi.

6 Beğeni

o adalar ufak adalar onları para ile yapsalardı kimse almazdı ama koskoca kuzey iskandinavya yani ücretli yaparlar dye düşünüyorum
bknz örn: Fransa o ücretsiz mi geldi tabikide hayır

" para kazanmak istiyosa anadoluyu getirsin " bu zaten gelir yani ülke bitince para kazanmak için getirirler

Geçen sefer ki gibi

1 Beğeni

Pavel de çıkıp açıklamasa hep boş boş bekleyecektik adamlar şu an çok iyi yapıyor bunu anlamaları uzun sürdü orası ayrı saklamanın ne anlamı var? Hype çok uzun sürerse şeyinde patlar.

5 Beğeni

Asya’nın Avrupa oyunun da ne işi var ya :slight_smile:

Oregon hakkında bir şey mi dediler?

pavel mi dedi anadolunun geleceğine inanıyor musunuz diye?

öyle bişey yok hocam

1 Beğeni

bu baska bir hype konusu ama ben Çeklerden ziyade anadoluyu Türklerin daha iyi yapacagından umutluyum :pray:

2 Beğeni

Selçuk abi chatte araçları görelim dedi…

1 Beğeni

Yanlış anlamadıysam oregon ve washingtonda şirket prefablarını değistireceklermiş.

1 Beğeni