ETS 2 & ATS Pempe Kurdele Hayır İşi Etkinliği "Meme Kanseri Farkındalık Ayı"

Ben etkingili yapmak istiyorum fakat ödül istemiyorum yapabilirmiyim suan ? Baktimda yük çıkmıyor.
Edit: 1.36dayım

@Alp_Tekin 1.36 sürümünde yapamazsın da sürümü geri çekip 1.35 te şansını deneyebilirsin çünkü siteden halen etkinlik alanı duruyor. Yapmayanlar için devam ediyor gibi tam bilmiyorum bakmak lazım.

2 Beğeni

Etkinliğin sonuçları paylaşıldı. 45.000$ toplamışlar.

3 Beğeni

Merhaba.

Etkinliğin başladığı tarihten Kasım ayına kadar konuya pek yazan olmamış.
Haliyle bu bir etkinlik, gerekenler yapılmış ve konu bitmiştir aslında.
Annemde risk olduğunu öğrendiğim gün (2 hafta önce) bu konunun ne kadar önemli olduğunu ve benim için her zaman içimde iz bırakacak bir konu olduğunu çok daha iyi anladım çünkü bugün bizzat yaşadım o ağırlığı, o durgunluğu ve bekleyişi.

Dün öğlen itibari ile apar topar Konya’dan Ankara’ya geldim Hacettepe’de ameliyata aldılar annemi ve bu sabah saat 11 itibari ile operasyonla radikal mastektomi oldu.
Çok zor bir bekleyişti 3 saat kadar güzümü ekrandan ayırmadan ameliyatın bitmesini bekledim, çağırdılar, gittim gördüm yatıyordu öylece. Yarım ağız 5-10 saniye kadar konuştum bir süre sonra, hepimiz buradayız daha da iyi olacaksın deyip dönüp çıktım, daha fazla duramadım içeride. Şu an bile zar zor tutuyorum kendimi Allah kimseye yaşatmasın sabahtan beri ağlamadım tuttum kendimi yüzüm hep güldü çünkü böyle görmesi gerekiyor böyle duyması gerekiyordu beni. Sağ salim kurtuldu gözümün nuru, şükürler olsun…

Şunları söylemek istiyorum; kaldığımız odada aynı hastalığı yaşayan bir kadında daha vardı ve onda ilerlemişti, kanser bütün vücuduna sıçramıştı, aynı anda ameliyata alındılar ama onun ameliyat masasından kalkamama riski var ve akşama kadar sürecek operasyon. Lütfen yakın çevrenizde de bu kanserin olabileceğini unutmayın, başta aileniz olmak üzere mutlaka bilincinde olun bu hastalığın. Kontrollerden ve muayenelerden kaçınmasın çevrenizdekiler.
Ne kadar erken teşhis olursa o kadar iyidir.

13 Beğeni

Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin inşallah.

5 Beğeni

Cok geçmiş olsun kardeşim. Allah acil şifalar versin.

3 Beğeni

Teşekkürler arkadaşlar.

Son aldığımız güzel haberle diğer kadının da durumu gayet iyi. Şu an yanındayım annemin, durumumuz süper, sohbet ediyoruz :slight_smile:

12 Beğeni

Çok çok geçmiş olsun. Allah tüm hastalara şifa versin…

4 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum.

4 Beğeni

çok geçmiş olsun. Allah annene vetüm hastalara şifa versin

4 Beğeni

Geçmiş olsun.

4 Beğeni

Geçmiş olsun Allah şifa versin.

3 Beğeni

Geçmiş olsun.

2 Beğeni

Allah şifa versin, çok geçmiş olsun

1 Beğeni

1 yıl önce bu zamanlar…