ETS 2 & ATS Pempe Kurdele Hayır İşi Etkinliği "Meme Kanseri Farkındalık Ayı"

SCS Software tarafından Meme Kanseri yardım etkinliği başlatıldı.

ETS 2 ve ATS’de Pempe Kurdele Hayır İşi Etkinliği Düzenleniyor! “Meme Kanseri Farkındalık Ayı”
#PinkMyTruck

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-ve-atsde-pempe-kurdele-hayir-isi-etkinligi-duzenleniyor-meme-kanseri-farkindalik-ayi/

14 Beğeni

4 liradan dlc çıkartmışlar bu dlc’nin geliri direkt olarak Amerika’daki kanser araştırma merkezine ve Çek Cumhuriyeti’ndeki kanser vakfına bağışlanacakmış.

ETS 2 ve ATS’de Pempe Kurdele Hayır İşi Etkinliği Düzenleniyor! “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” #PinkMyTruck https://www.simulasyonturk.com/ets-2-ve-atsde-pempe-kurdele-hayir-isi-etkinligi-duzenleniyor-meme-kanseri-farkindalik-ayi/

4 Beğeni

SCS yine jestini yapmış bu yönünü seviyorum bu şirketin :smiley:

:smiley: kahretsin dün streamlabsta ses ayarları yapıyordum yanlışlıkla desktop audio kısmına da noise supression uygulamışım biraz kötü çıkmış o yüzden oyun sesini kıstım birazcık arkada da müzik var :smiley:

6 Beğeni

Reis canlı yayını maçdan önce veya sonra yap.

maç mı var gene yeter yaa başlıcam futboluna bu ülkenin bezdim

7 Beğeni

Saat 22 de GS-Psg macı var reis. O diyi bitarafa senin yayını acıyom bitarafa maçı karman çorman oluyo :smiley:

Pek aktif oynayamıyordum, bugün boş vaktim vardı bitirdim etkinliği. Güzel düşünmüşler, böyle farkındalıklar yapmak gerekli.

Bu arada SCS Software yayında…

1 Beğeni

Başladık bakalım

Ben şimdi dorseyi aldım ama etkinlik süresi ne zaman bitecek bilgisi olan lütfen yazsın
@HasanOfke

20 Ekim Pazar günü bitecek.

1 Beğeni

@Abdullah_Yorulmaz

Hocam ben yük aldım F6 bastım 17 saat kaldı diyor o ne anlama geliyor lütfen CEVAPLAYIN hocam iyi akşamlar

Gerçek zamana göre o. 17 saat içinde bitirmek zorundasın. Aksi halde iptal olacaktır.

1 Beğeni

@sparteam
Hocam birde etkinlik yükünü aldım ama 90 km/h sınırını geçmiyor max 90 yapıyor bendenmi kaynaklı acaba cevaplarsanız çok sevinirim hocam

Hayır etkinliğin kuralı böyle herkeste 90 km/h.

1 Beğeni

Dlc almasak bile wot etkinliğinden birşey kazanıyolarmıki?

@Grau Evet , envanter kazanman için DLC sahibi olman gerekmiyor.

Bu arada Rostock - Malmö’de olmasa etkinlik bitmeyecek. :smiley:

Ben dün ETS 2’de bitirdim kendi görevimi ödül boks eldiveni verirken hem ETS 2’nin hemde Ats’nin ödül itemlerini verdi iki oyundada yapmış saydı doğrumu ?