ETS 2 & ATS Pempe Kurdele Hayır İşi Etkinliği "Meme Kanseri Farkındalık Ayı"

2 Beğeni


İtalya’dan Estonya’ya 2641 km olan bu son teslimatla kazasız belasız etkinliği bitirdim tabi bende bittim. Size de kolay gelsin yolunuz açık olsun iyi geceler… :slightly_smiling_face:

1 Beğeni


Yarın yayın var. Pavel’de olacak, gelişmelerden filanda bahsedeceklermiş.

4 Beğeni

1.36 beta yakındaymış.

Benim aklımda birşey var. Söyleyeceğim şeyler tamamıyla tahmini. Ekim ayı meme kanseri farkındalık ayı 1-31 Ekim tarihleri arasında geçerli. SCS diğer etkinliklerinde en az 1 ay süre tanırken neden bu etkinliğe sadece 20 gün vermiş. Etkinlik neden 20 Ekim’de son buluyor. Tahminimce 20 Ekim’den sonra önemli birşeyler gelecek gibi duruyor. Experimental veya Açık beta gibi birşey gelebilir. 1 ay o sürer sonra Kasım sonu gibi de harita DLC’leri çıkar. Benim aklıma gelen bu. Doğruluk payı var mıdır bilemem ama kesinlikle tahminidir yazdıklarım.

1 Beğeni

Etkinliğin 12. günündeyiz, son 100 bin yük içine girdik. Güzel ilerledi :+1:

4 Beğeni

2 hafta gibi kısa süre sonunda etkinlik tamamlandı. Ödülü alabilirsiniz.

3 Beğeni

Ben etkingili yapmak istiyorum fakat ödül istemiyorum yapabilirmiyim suan ? Baktimda yük çıkmıyor.
Edit: 1.36dayım

@Alp_Tekin 1.36 sürümünde yapamazsın da sürümü geri çekip 1.35 te şansını deneyebilirsin çünkü siteden halen etkinlik alanı duruyor. Yapmayanlar için devam ediyor gibi tam bilmiyorum bakmak lazım.

2 Beğeni

Etkinliğin sonuçları paylaşıldı. 45.000$ toplamışlar.

3 Beğeni

Merhaba.

Etkinliğin başladığı tarihten Kasım ayına kadar konuya pek yazan olmamış.
Haliyle bu bir etkinlik, gerekenler yapılmış ve konu bitmiştir aslında.
Annemde risk olduğunu öğrendiğim gün (2 hafta önce) bu konunun ne kadar önemli olduğunu ve benim için her zaman içimde iz bırakacak bir konu olduğunu çok daha iyi anladım çünkü bugün bizzat yaşadım o ağırlığı, o durgunluğu ve bekleyişi.

Dün öğlen itibari ile apar topar Konya’dan Ankara’ya geldim Hacettepe’de ameliyata aldılar annemi ve bu sabah saat 11 itibari ile operasyonla radikal mastektomi oldu.
Çok zor bir bekleyişti 3 saat kadar güzümü ekrandan ayırmadan ameliyatın bitmesini bekledim, çağırdılar, gittim gördüm yatıyordu öylece. Yarım ağız 5-10 saniye kadar konuştum bir süre sonra, hepimiz buradayız daha da iyi olacaksın deyip dönüp çıktım, daha fazla duramadım içeride. Şu an bile zar zor tutuyorum kendimi Allah kimseye yaşatmasın sabahtan beri ağlamadım tuttum kendimi yüzüm hep güldü çünkü böyle görmesi gerekiyor böyle duyması gerekiyordu beni. Sağ salim kurtuldu gözümün nuru, şükürler olsun…

Şunları söylemek istiyorum; kaldığımız odada aynı hastalığı yaşayan bir kadında daha vardı ve onda ilerlemişti, kanser bütün vücuduna sıçramıştı, aynı anda ameliyata alındılar ama onun ameliyat masasından kalkamama riski var ve akşama kadar sürecek operasyon. Lütfen yakın çevrenizde de bu kanserin olabileceğini unutmayın, başta aileniz olmak üzere mutlaka bilincinde olun bu hastalığın. Kontrollerden ve muayenelerden kaçınmasın çevrenizdekiler.
Ne kadar erken teşhis olursa o kadar iyidir.

13 Beğeni

Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin inşallah.

5 Beğeni

Cok geçmiş olsun kardeşim. Allah acil şifalar versin.

3 Beğeni

Teşekkürler arkadaşlar.

Son aldığımız güzel haberle diğer kadının da durumu gayet iyi. Şu an yanındayım annemin, durumumuz süper, sohbet ediyoruz :slight_smile:

12 Beğeni

Çok çok geçmiş olsun. Allah tüm hastalara şifa versin…

4 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum.

4 Beğeni

çok geçmiş olsun. Allah annene vetüm hastalara şifa versin

4 Beğeni

Geçmiş olsun.

4 Beğeni

Geçmiş olsun Allah şifa versin.

3 Beğeni

Geçmiş olsun.

2 Beğeni