ETS 2 - 1.50 Güncellemesi [Ana Konu]

sayfa açık şekilde f5 yapmıyoruz, bilenler zaten yardım ediyor şurda toplasan 15 aktif kişi vardır.

2 Beğeni

Selamın aleyküm. 1.50 güncellemesinden sonra oyun açılmıyor. Oyunu oyna dediğimde ne bir ekran geliyor nede bir hareket oluyor, hiçbir tepki yok. Ekran kartı driverlarımı vb. güncelledim, dosyaları doğruladım ama nafile. Başına gelen yada çözümü bilen varmı?

1.50 güncellemesinden sonra alt+tabda atılmıyor ,Arkaplanda bir klasör veya birşey açık olmasa alt+tab atmak gerçekten zor…

Oyun motoru sıkıntılı yeni materyal sisteminden dolayı yavaşlama var teksturlar çok yavaş keşke eski hızlı 1.49 materyal sisteminden devam edilseydi ozaman güzel olurdu takılmanın kaynağıda yeni materyal sistemi

Dostum yeni save açıp denedin mi?

O alt+tab olayı çok kötü masaüstüne erişemiyorsun aslında ufak bi güncelleme ile düzeltilebilirdi ama düzeltmedilerse demekki sorun düşündüğümüzden farklı. 1.51 ile düzeltilir.

Aslında sıkıntılı demeyelim de yeniliğin vermiş olduğu bazı sorunlar diyebiliriz. Yeni oyun motoruna atılan ilk adım olduğu için böyle sorunların olması normal. Tüm sorunları bulup düzeltmek ve pürüzsüz bir sürüm çıkarmak çok daha uzun sürebilirdi yeterli çalışanın olmaması ve sürenin kısıtlı olması yüzünden kaynaklanıyor olabilir. Çok büyük oynanışı etkileyen sorunlar düzeltildikten sonra sürüm yayınlanır. Geri kalan sorunlar ise biz oyuncular olarak ve scs ekibi olarak sorunları tespit edip raporladığımız taktirde oyunu daha güzel bir hale getirebiliriz. Bunun için önce sabretmemiz gerek.

2 Beğeni

Hocam oyunun giriş ekranı bile gelmiyor yeni save açamıyorum ki

Bu alt tab sorunu (bende) epeydir var 1.50 ile gelen bir sorun değil ki. Alt tab atmak için oyuna girerken her zaman bir uygulama veya klasör açıyorum.

1 Beğeni

İlginç sende bu alt+tab olayı daha önce de mi vardı? Bende ve sanırım o arkadaşta 1.50 ile oldu 1.49 da yoktu böyle bişey

Bende 1.50 dahil bu sorun hiçbir zaman olmadı :face_with_raised_eyebrow:

Bende aynı sorun mevcut windows 10 kullanıyorum onun dışında sistemim aynı modlar aynı ama menüler arası geçişlerde uzama var

Ekran kartının directx sürümü nedir

Bende ss alınca fps 10 veya 20 ye sabitleniyor düzelmiyor, alt + tab yapmam gerekiyor, aynı şekil normal sürerken de oluyor alt + tab yapınca düzeliyor, bilmem başkasında varmı bu durum.

Dx 12 reis

Otobüs kamyon araba vs vs araç modlarda satın almak için galeriyi açarken araç kaplamaları milisaniye süreci siyah oluyor sonra düzeliyor. 1.49 sürümünde böyle değildi.

Arkadaşlar 1.50 güncellemesinde oyun ayarlardan parlaklığı ayarladığım zaman hiç parlaklığı artımıyor değişmiyor.Sizde öyle mi?

bunu bende yaşadım oyunda bazen ayar değiştiriyorsun etki etmiyor .Örneğin ölçek düşürüyorsun oyundan çıkıp tekrar oyuna girince ölçek ayarı anca düşürüyor… ÇIK-GİR yapmak gerekiyor…

Parlaklık bende yaklaşık 1-1.5 yıldır değişmiyor hangi güncellemeden sonra olduğunu hatırlamıyorum ama oyun aşırı karanlık, hangi parlaklığı yaparsam yapayım aynı

Bu adamlar Man Tgx facelift getirmedi mi oyuna? Scs’ye haber uçurun Man Tgx 520’de bile analog gösterge paneli var.

Tam hatırlamıyorum ama bu muhabbet Man TGX oyuna geldiğinde konuşulmuştu. Man’ın kendi konusuna gidip oyuna geldiği tarihten sonra yazılan mesajlara bak orda görürsün

2020’den sonra analog kalktı, sadece 470’lik kullandı falan yazılmıştı. Youtube’da ekim 2023 520’lik olarak belirtilen versiyonda analog gösterge var. Bence üşengeçlik ama bilemiyorum gene de.