ETS 2 - 1.50 Güncellemesi [Ana Konu]

3060 ile hiçbir sorun yok.

Rx6600 var bende sende de mi takılıyor? Ben sürücüyü güncelledim düzeldiyse yazarım.
Modları falan kapattım olmadı. Başka tır denedim olmadı hala takılıyor.

Ben mod kullanmıyorum her güncellemede bu sorunlar katlanarak büyüyor diğer oyunlarda herhangi bir sorun olmuyor optimizasyon leş gibi

Oyunda kalıcı takılma sorunu var oyun motorunda harita dlc’lerinde scs software canlı yayında bile takıldığını görüyorsun oyunda neden bunu yapıyor bakmalılar ben 1.50’de kalacam güncellemeycem oyun git gide oynanamaz hale gelebilir bence bu sorunları çözmeden dx12 gelmesin oyunda takılma sorunu artarsa kimse bir daha oyununu güncellemez oyun haritasına çok obje koyuyorlar buda oyunu oynanmaz hale getiriyor arkadaşlar

1 Beğeni

aynı oyunu oynuyorsak ne 1.49 da ne 1.50 de takılma yaşamadım. oyun sata ssd de kurulu.

1.50 ile ortaya çıktığından dolayı 1.50 ile gelen ayarlarla alakalı olduğunu çok iyi bildiğimden, ayarlarla kafama göre oynamaya başladım. Fps sınırlayıcı 60’ta olunca deli gibi takılıyor ben de gittim 90 yaptım düzeldi şimdilik.

bende 3070 var bende de sorun yoktu diye hatırlıyorum betada iken şuan güncelliyorum oyunu bi daha girip bakıcam sorun varmı diye dener yazarım buraya

24gb oyunu yeniden indiriyor sanırım. bu güncellemeyi yapmak istemiyorum doğrusu, nasıl eski sürümde kalabiliyorduk?

şahsen ben de henüz 22 gb indirmedim ancak eski sürüme dönmeyi asla düşünmüyorum. yeni güncellemeden mahrum kalmak iyi bir şey değil. renault gelene kadar güncellemeyi yapar mıyım bilmiyorum ama kesinlikle yapacağım. yine de siz bilirsiniz. steamde oyuna sağ tık > özellikler > betalar > 1.49 sürümünü seçebilirsiniz. ancak yine indirme yapacak ve 1.49’u indirene kadar 1.50’yi indirin derim.

benim tarihi eser i3 rx550’li sistemimde fps sorunu yok, görüntüler daha netleşti, sadece ağaçlar açık yeşilden yaklaşınca detaylanıp koyu yeşile dönüyor.

2 Beğeni

bana 3.2 gb geldi

1 Beğeni

3070 ile full ayarlar %400 ölçekleme herşey açık herşey en yüksekte kabin içinden isviçre 140fps fakat şunu farkettim parkları açınca yada kısalar farketmez ışıklar yanınca kabin içinden fps 140 dan 35 lere düşüyor 1.49 da böyle bişey yoktu ilk defa böyle bişey yaşıyorum umarım bi hatadır da düzeltirler

Düzenleme: ölçekleme ile aydınlatma açınca oluşan fps düşüşü değişiyor
%200 ölçekleme : 62fps
%300 ölçekleme : 46fps
%400 ölçekleme : 36fps

1 Beğeni

Sana tavsiyem video config ve normal config sıfırlaman deneyince yazarsın.

Video config ve normal config sıfırlamak ne oluyor? İlk defa duydum da merakımdan soruyorum :smiley:
(Belgelerim klasöründe bulunan config ve profil dosyasının içindeki config local dosyalarının silinip oyuna girip yeniden otomatik oluşturulması mı?)

1 Beğeni

mecburen güncelledim betaya katılmadığım için ilk deneyimim; şahsen arayüzü beğenmedim basitleştirmekten çok zorlaştırmışlar ayrıca o tıklama sesi sinir bozucu, grafik ayarlarını çözemedim daha.

1 Beğeni

bunu nasıl yapacağımı yazarmısın

arkadaşlar harici navigasyon üzerinde çizgiler var gözüne çarpan oldu mu ne işe yarıyor?

radyo listesi sona geldiğinde başa dönmüyor, lanet olsun sebebi neydi ki?

Screenshot atarsan daha aydınlatıcı olur.

aynen öyle :smiley:

1 Beğeni