ETS 2 1.50.10 Yükleme ekranında oyundan atıyor?

Oyundan atma problemini çözemeyince 1.49 a düşürüp bazı modları çıkardım oyunu kaydettim.1.50.10 a yükselttim hala problem devam ediyor ne yapmam lazım şuan aktif modlar şunlar :

Oyun motorunda sıkıntı var bendede oldu 1.49 olmayan takılma 1.50’de var düzeltmeliler optimizasyon azıcık kötü olmuş 1.50 performans güncellemesi gelmek zorunda gereksiz saçma sapan takılma sıkıntı ya her şeyin içine ettiler takılmaları ve save olayını çözmeli scs software

Hocam hiç bir çözümü yok mu ya modları yeni save açıp denedim sıkıntı çıkarmıyor

Oyun motorundan sıkıntı var girdiğin zaman save çöküyor ats’de yok böyle durumla karşılaşmadım sade ets 2’de oluyor nedense oyun motorunda aşma olunca kendi kedini kapatıyor özellikle harita editöründe ets 2 crack indir yada 1.50 uyumlu mod indir yada mod yapımcıları 1.50’ye güncellesin

hocam aktif modları başka save de deneyince sorun çıkmıyor yoksa sıkıntı yok onu halletmeye çalışıyorum

ZatRose 1.50 takılma yaşıyor musun fps düşmesi 1.50 performansı berbat gibi takılma oluyor

scania modu oyunun çökmesine neden oluyordu.

Bendede vardı ilk güncelleme geldiğinde modları kaldırdım düzeldi.

Sanax Volvo modunu bende aktif ettiğimde bende de atmıştı ama bilmiyorum tam net

PGRS evvelki gün 1.50 ye update edildi. eğer 1.49 sürümüyse onu kaldırın.
Sanax ise hiçbir grafik moduyla vs uyumlu değil. ön camından kanynaklı olduğunu kendi DC sinde okuyabilirsiniz.
eğer Sanax varsa en yukardaki google mapsi de kaldırın.
no damage ve sisl pack de herhangi bir sıkıntı yok.
mod az bile olsa diğer araçlara etki eden olduğunda veya olabilme ihtimalinde oyundan atar.

1 Beğeni

Sanırım lastik ve/veya jant modları sıkıntı yapıyor. Sanax’ın moduna lastik ve jant da dahil. Eğer aktif kullandığın araçta o lastik ve jantlardan kullanıyorsan o yüzden olabilir.

Hocam çok deneyemedim ama aşırı bir fark yoktu sanırım

deneyeyeceğim

Jantla alakası yok sanırım başka bir save de denedim jantlar problem çıkarmadı google maps modunu kaldırdım gene açılmıyor.

Problemi çözdüm fakat tamamen rastgele oldu bence, şöyle yaptım: Bütün modları kaldırdım 15 gün önceki autosavelerden birini açtım çalıştı sonra screnshottaki modları aktif ettim sıkıntı yok şuan.

Hocam şimdi denedim de en yüksek ayarlarda sanax volvo kullandığım için zaten düşük fps alıyordum şuan da aynı 60 - 80 - 90 arası değişiyior.