ETS 2 - 1.47 Güncellemesi [Ana Konu]

İsviçre 1.47 ile gelmez.

Almanyada 20 küsür şehir var.Her güncellemede bir şehir yenileniyor…hesap edin…

4 Beğeni

Directx 12 için 1.57 konusu açılabilir.

1 Beğeni

1.57 çok iyimser olur. Şöyle 2.97 falan.

4 Beğeni

2 yıldır ha geldi ha gelecek :smiley: her güncellemede dx12/vulkan maddesi görüyoruz. ve ikisinin aynı anda gelebileceği konusunda iyimser insanlar… ne diyeyim.

8 Beğeni

O da olabilir, şaşırmam. Bir yıldır söyleniyor, sanırım. Fakat daha öncede yazmıştım ama insanoğlu çabuk unutabiliyor tabii, normal karşılamak lazım. Bunu anlamayanlar insanlar da var…ne diyeyim…

1 Beğeni

bir şey diyemezsin :smiley:

3 Beğeni

O zaman sende diyemezsin :slight_smile:

dx12/vulkan’ı yan yana her konuya koyarsan derim. spekülasyona dönüşüyor artık bunların zamanı geçti gitti ve eskidendi. SCS grafik motorunu ve altyapısını zaten durmadan geliştiriyor(yavaş olsa da) ama bu DX12’dir. Vulkan için yapılan yeni bir net, kararlı açıklama yok. Ve ikisi ayrı ayrı şeyler. Yılbaşı yayınında söyleyeceği şeyler bile güven vermiyor. Çünkü teknolojileri gelişmesine rağmen inanılmaz yavaş gelişiyor. 1.47’de DX12/Vulkan gelmezse ne yapacaksın? 1.48 başlığını açıp oraya mı geçireceksin? Aynı şey PBR desteği ve DX12’nin Şubat ayında çıkacak bir güncelleme ile betasının başlaması için de geçerli. Sonra ben Park’ta duydum DX12, 1.47 ile gelecekmiş ama sonra çıkmayınca sonra gene suçlu SCS :slight_smile:

sahi driving school geliyordu nerede ya onu yazıyordun/yazıyorlardı güncelleme başlığına bilip bilmeden. :stuck_out_tongue:

5 Beğeni

Ona bakarsan her şey için ne iddialar atılıyor zaten, neler neler spekülasyona dönüşüyor, onlardan gelen var mı? Yok…bir hazırlık var mı? O da yok, en azından Dx 12 ‘‘arka planda’’ geliştirildiğini biliyoruz. Ben hiç bir zaman kesin geliyor diye bir şey yazmadım, bu güne kadar. Dediğim gibi ‘‘arka planda’’ olduğu için yazıyorum, bu kadar kafaya takılacak bir şey yoktu. Bu kadar celallenme. :slight_smile:

2 Beğeni
6 Beğeni

Stuttgart

23 Beğeni
6 Beğeni

1.32de ufak bir yenileme görmüştü şimdi tamamen yenileniyor.Bir güncellemede birden fazla şehir yenilenecek anlaşılan.

alman şehri frankfurt
türkiyeli şehri istanbul
zsdffsdfsdfdsfds

5 Beğeni

inş şerit takip gelir ve adaptif cruse controlü iyileştirler

Şerit takipi beklemeyin hiç öyle bişey gelse oyunun bı anlamı kalmaz uzun yolda, fakat şerit terk uyarısı gelebilir şerit kaçırmaya başladığınızda sizi sesli uyarır, bazı araçlarda şerit takip vardır bazılarında şerite sokma bazılarında şerit terk uyarısı, bizim ülkemizde çoğu insan bu üçünü aynı şey sanıyor ama hepsi birbirinden farklı şeyler

6 Beğeni

oyunda eski ana haritada emniyet şeridi terk uyarı titreşimi vardı.

Hocam o dediğiniz şey emniyet şeridi çizgisine degdiniz Zaman gelen titreşim ve ses, bu bi özellik değil ki, lastiklerin çıkardığı ses altı üstü :smiley:, araçlardaki yapay zeka ile alakası yok. Aynı iberia daki gişelere yada kavşaklara yaklaşırken yerdeki çizgilerin çıkardığı sesle aynı mantık

1 Beğeni

Hayır fiziki bir ses değil.Hatta şerit uyarı sesini kapat dersen o ses çıkmıyor.İberia daki çizgi değil ufak çıkıntı yapılmış gerçek hayattaki gibi.ATs de de var

1 Beğeni