American Truck Simulator - 1.46 Güncellemesi

4 Beğeni

We are always doing our best to make the trucking experience within our games as realistic as possible, and that is exactly the reason why this new addition, which can be turned on in the settings, is arriving into the world of ATS. This feature simulates the spinning of the chassis during acceleration, which results in a slight lift of the front left wheel. This effect is more visible on American trucks due to them being longer.

Driveshaft Torque
bakacağız öyle miymiş scs efendi

4 Beğeni

Ats için yayınlanan resmi 1.46 güncelleme listesi:

• Dx12/Vulkan Sürüm Güncellemesi
  • Tahrik Mili Torku
  • Manzara İzleme Noktaları Güncellemesi
  • Şirket Tarayıcısı
  • Kişiselleştirilebilir Kimyasal Dorseler
  • US-20 Otoyolu
  • Motor İyileştirmesi
  • Texas DLC
  • Genel İyileştirme
  • Tırlardaki Bilgi-Eğlence/GPS Ekranı Harita Yakınlaştırmadan Ayrılması
7 Beğeni

Bildiğim kadarıyla çoğu araba ve kamyon motoru sağa dönüyor.Özellikle ani gaz verildiğinde falan aracın gövdesini sola eğiyor.Sanırım bu özellik onun için.
Güzel detay ama 2,3 bakarsın sonra unutursun.:smiley:

Dx12 desteği mi geldi ?

Aynısını @Ahmet_can_Emekli 'de yazdım… :neutral_face:

2 yıldır dx12 geliyor yersen resmi duyuru ile başka bir güncelleme betasında zaten yeni teknik özellikler geldiğinde ortaya çıkar şu an göremediğin bir şeyin anlamı yok.

neyse driveshaft torque denedim. kapalı açık karşılaştırabilirsiniz. açıldığında şaft dönerken hızlanmaya abaşladığında kabinin sağa sola sallanıyor, kokpitte de görülür. güzel olmuş. daha çok böyle detay lazım. simülatörler istediği kadar gerçekçi olsun her zaman eksiktir. ets2ats daha da eksiktir.

5 Beğeni

:thinking:

1 Beğeni

multimedia ekranlarında artık yeni entegrasyonlar var. harita ekranı yerine başka bir sayfa da gösterilebilecek. YILLARDIR istenen şeylerden biriydi ama küçük şeyler…

11 Beğeni

Yıllardır o multimedia sisteminden Spotify veyahut Apple Music uygulamalarının kontrol edebilme özelliği getirilmiyor. Keşke o tarz bir güncelleme gelse…

Çerez update

1 Beğeni
3 Beğeni

1.46 güncelleme konusu

şaft torkunun dönmesinin sallanmasının hareketinin kuvvetinin :rofl: @Emre54

5 Beğeni

Henüz ilk defa geldiği için bir şey diyemem ama ilk izlenime göre, düz yolda giden ağır tonaj bir aracın o kadar sallanması kolay değil, bence… :thinking:

Texas dlcsi bu güncellemeyle beraber mi çıkacak?

1 Beğeni

Aİ trafiğe yeni araçlar gelmiş

5 Beğeni

Ağır tonajlı araç daha kolay esniyor zaten tekerleği çevirmesi zor olduğu için dönme yönünde şasiyi esnetiyor

ets’nin 10.yıl muhabbeti var ayın 16 sında bakalım onun public beta’sı başlıcak mı bi kaç güne :nerd_face:

Navigasyon ve tahrik mili torku güzel yenilikler olmuş. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.
İlave olarak;
Şu modum çalışmıyor, bu modum SCS yapacağın güncellemeyi … diye konuda sitem etmeyelim (ETS 2 için de aynı şekilde).

4 Beğeni