ETS 2 - 1.43 Güncellemesi [Ana Konu]

Mevsim modundan dolayı yollar gözükmüyormuş.

Damper güncellemesi

https://www.flickr.com/photos/138788829@N04/51675166849/in/dateposted/

12 Beğeni

1.43 güncellemesinin açık betası ile yeni kişisel damperli dorseler, Lyon şehri yenilemesi, İberya için yeni yollar, FMOD ses güncellemesi, yeni SDF font desteği gibi özellikler geliyor.

:point_right: https://www.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2-1-43-guncellemesi-cikti-acik-beta/

@bertan06 tek sevinen sensin sanırım anıların depreşti herhalde sdfdsfdsfdsf

8 Beğeni

Pek de sevindiğim söylenemez. Bir şey var her zamanki gibi soğutuyor beni. Girdim resim çekip çıktım max 5 dk fazla tahammül edemiyorum :d

3 Beğeni

ben de artık dayanamıyorum sarmıyor hep aynı pilav yenir mi?
galiba artık eskiler yavaş yavaş çekiliyor istatistikler yine oynandığını gösterse de onlar yeni oyuncular biz dahil değiliz

5 Beğeni

Oyunu çok sündürdüler yıllardır. İlk aklıma gelen sebep bu oldu şu an. Sürekli güncellemelerle basit şeylerin getirilmesi kısa vadede okey ama uzun vadede kemik kitleyi usandırdı. Ben her zaman diyorum bu oyun koca bir renk cümbüşünden ibaret. Her şey kütük gibi aga, al dümdüz yağsız balsız sür sonra alt f4 :dd

6 Beğeni

şinanari diyip kaçıyorum ets2 muhabbetine gerek yok yazdıkça yoruyor sdfsdf

1 Beğeni

Gavurların da dediği gibi Euro Screenshot Simulator oldu bu oyun kısaca :sweat_smile:

1 Beğeni

Beni güncellemeye otomatik olarak geçirdi, direkt olarak güncelleme geldi. Normalde betaya kendi isteğimizle katılmamız gerekmiyor muydu? Kullandığım tandem modunda ortadaki tekerlek havaya kalkınca bi şaşırdım ama sonra 1.43 betanın geldiği aklıma geldi. :smiley:

AA sorunu bi düzeltmediler :sa:

Sanırım araç içindeki sesler de daha net geliyor. Motor sesi, el freni sesi falan daha net gibi geldi. Biraz tizi fazla kaçmış ama, modlardaki motor sesleri çok kulak tırmalayabiliyor.

1 Beğeni

Abi içerideki sesler ne öyle hiç hoşuma gitmedi ya

dış seste azalma fark ettiniz mi? gerçi ets2 güncellemesini indirmedim ats’de oynadığım için soruyorum.

Dış seste hiç değişiklik hissetmiyorum ama içerideki ses hiç adapte olunacak gibi değil ses yankılı geliyor sanki

Exteriorda ciddi bir ses düşüklüğü var , ben kurguda extra sese dış kamera sahnelerinde gain verdim :+1:

iç sesler daha baslı geliyor , dış sesler de azalma var 1. kameradan 2. ye geçince sesler azalıyor alışmak lazım biraz.

1 Beğeni

Oyuna girecek vakit bulamıyorum şu sıra ama kriechbaum ve dotec modları güncelleyene kadar girmemem gerekiyor yorumlardan bunu anlıyorum :smile:

1 Beğeni

sarmadı

14 Beğeni

Scs ye yeni pilavcı lazım abi :smiley: sürekli aynı pilav geliyor :smiley:

5 Beğeni

Rip ets 2 :smile::smile:

3 Beğeni