ETS 2 - 1.43 Güncellemesi [Ana Konu]

Yol yaptıysa oyumuz SCS’ye.

7 Beğeni
  • Evet Pavel efendi … Ya mevsimler + yeni kamyonlar , yada hiç :rofl:

5 Beğeni

Yol yaptı, köprü yaptı sen mason musun sen siyonist misin bunların hepsi amerikanın oyunu :wink:

8 Beğeni

New ETS2 build 1.43.0.44 is available in public_beta on Steam.

there are new Michelin paintjob packs for truck

Seversiniz :rofl:

5 Beğeni

Hi everyone,

A new ETS2 build 1.43.0.67 is available in public_beta on Steam.

Gamepad support in menu is available without enabling via console.
Added map filter.

• 0171240 - France - A7 - Hole in map
  • 0172215 - France - near Geneve - Reflective post on road
  • 0166124 - France - A36 - Missing a no-weather area
  • 0172014 - France - A7 - Hole in map
  • 0150466 - France - A89 - Hole in distance
  • 0150467 - France - A75 - Hole in distance
  • 0107982 - Romania - Pitesti - Flying mast
  • 0172242 - france_reskin - Lyon - museum placement
  • 0172244 - france_reskin - Lyon - objects popping up
  • 0107317 - Romania - DN2 - Broken wires
  • 0170173 - scs_dumper trailer ownable - sideskirt_ch_box bad paint job UV
    Map filtreleme bu. Siz haritada görmek istediklerinizi seçiyorsunuz ve haritada sadece seçtiğiniz yerlerin logoları gözüküyor.
4 Beğeni

Örnek:

Küçük bir şey olsa bile bence güzel ve lazım olan bir özellik.

5 Beğeni

Bazı logolar üst üste biniyordu.Alta kalanı görmek için 40 bin takla atmak gerekiyordu. Çok iyi olmuş.

1 Beğeni

bu güncellemeden sonra çok sık çökme yapar oldu oyun. öncesinde hiç çökmüyordu.

00:06:45.370 : [fs] Failed to open file ‘/automat/62/620f849f05a212da.mat’ in the read_only mode.
00:06:45.370 : [resource_task] Can not open ‘/automat/62/620f849f05a212da.mat’
00:07:31.905 : [model] Unknown variant name ‘tipper’ on model ‘/vehicle/ai/ural_next/ai.pmd’
00:07:31.905 : [model] Unknown variant name ‘tipper’ on model ‘/vehicle/ai/ural_next/ai_lod1.pmd’
00:07:31.905 : [model] Unknown variant name ‘tipper’ on model ‘/vehicle/ai/ural_next/ai_lod2.pmd’
00:07:31.943 : [model] Unknown variant named ‘tipper’ in model ‘/vehicle/ai/ural_next/ai.pmc’.

Şimdi denedim yine aynı ai araç için aynı hatayı ‘cistern’ olarak verdi:
00:10:58.844 : [model] Unknown variant name ‘cistern’ on model ‘/vehicle/ai/ural_next/ai.pmd’
00:10:58.845 : [model] Unknown variant name ‘cistern’ on model ‘/vehicle/ai/ural_next/ai_lod1.pmd’
00:10:58.859 : [model] Unknown variant name ‘cistern’ on model ‘/vehicle/ai/ural_next/ai_lod2.pmd’
00:10:59.011 : [model] Unknown variant named ‘cistern’ in model ‘/vehicle/ai/ural_next/ai.pmc’.

Fps düşüşü yaşayan var mı iberia da ?

Var maalesef ama sadece iberiada değil haritayı açınca ve haritayı hareket ettirince bile FPS düşüyor. 1.42 de düşmüyordu.

1 Beğeni
8 Beğeni

Woaww inanılmaz :hushed::hushed::scream::scream: Michelin skinleri eklendi woww yıllardır bekliyordum adamsın scs

10 Beğeni

ahhaha :smiley: tırın içinde ki güzel duruyor ama :smiley:

1 Beğeni

Yok Ağa hepsi aynı terane. Sıktı artık valla. Daha güzellerini modla oyuna eklerim daha iyi

3 Beğeni

reis yani zaten çok büyük bir beklenti içinde olmak doğru değil gibi ya oyun bu yani böyle gidiyor alıcısı oluyor ki getiriyorlar böyle şeyleri :smiley: zevk almaya bak ya :slight_smile:

6 Beğeni

Yıllardır iyi alıştırmışlar :joy: gerçekten sıktı artık skin, map görmekten. 9 yıl oldu yapay zeka hâlâ aynı. Sadece 2-3 tane düzenleme getirmişler o kadar. Zevk almaya bak demişsin ama oyundan zevk alınacak ne kaldı ki ? Hayır yani uçak modu da yok gemi modu da yok ki yapıp oynayalım :joy::joy:

12 Beğeni

Silobaz, tanker dorse içinde böyle bir güncelleme gerekiyor. :slight_smile:

2 Beğeni

Scs lisans konusunda giants’ı örnek alsın oyun için her şey daha güzel olur. Adamlar fs22’ye sürekli yeni markalar, modeller vs. getiriyor. İster lisanslı ister lisansız daha fazla yük çeşitleri olsun, daha çok yeni dorse seçenekleri, ai için 1-2 optimizasyon, daha fazla reskin, daha fazla otoyol ve daha çok şirket ve şasi seçenekleri vb. bu saydıklarımın dışına ek olarak mevsimleri de ekledik mi herkesi oyunda tutar scs.

1 Beğeni

artık sıktıysa bir şey bırakırsın yani :smiley: olur biter kafan rahat olur :smiley: saygı duyarım yani ben oynuyorum beklentim belli bu kadar zaman sonra oyunun nereye geldiği nereye gideceği belli :smiley: o yüzden alıştım ne diyim ki :smiley: ya gelenler geldi tamam hoşgeldi bakarız deneriz yavaş geliyor sıkıntı o :smiley: dediğin gibi zevk alma meselesi yani :smiley: sen almazsın ben alırım hani :smiley: maksat o ya beraber fikirlerimizi dile getirmek takılmak :smiley:

3 Beğeni

Modlu veya modsuz convoy mpde arkadaşlarınla oynayarak eğlenerek zevk alabilirsin veya modlarlar oynayarak zevk alabilirsin . Zevk almanın başka yollarıda var ama siz başka oyunları baz alarak scsnin yıllardır getirmediği özellikleri düşünürseniz zevk almazsınız.

1 Beğeni