ETS 2 - 1.42 Güncellemesi (Ana Konu)

Herkese merhaba, bu konuda ETS 2’ye gelecek olan 1.42 güncellemesiyle alakalı şeyleri paylaşabilirsiniz.

ETS 2 ve ATS’nin 1.42 güncellemesi tamamlandı!

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-ve-atsnin-1-42-guncellemesi-tamamlandi-convoy-multiplayer-mod-destegi-yeni-force-feedback/

ETS 2 ve ATS için 1.42 güncellemesi açık betası başladı!
:white_check_mark:Convoy multiplayer için modlama desteği

:white_check_mark:Yenilenen Force feedback sistemi

:white_check_mark:Direksiyon simidi animasyonu dönüş derecesi ayarı(1800, 2520)

:point_right:

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-ve-ats-icin-1-42-guncellemesi-acik-betasi-basladi-convoy-multiplayer-icin-modlama-destegi/

9 Beğeni

Bu güncellemede temel olarak geleceği belli olan olan neler var şuanlık?

2 Beğeni

avusturya zaten ufak bir yer 6 tane şehir var tek seferde getirmeleri lazım
20210801221332_1

8 Beğeni

@ArdMehmet listenin tamamı var da, şuan paylaşamam.

7 Beğeni

haıhayahahayhhshs

5 Beğeni

@doksanbpm ciddiyim la ama 1.41’de gelen özellikler de 1.42 için ufak düzenlemeler yaptım tabii ki :slight_smile:
Selçuk Bey ağzından kaçırmıştı sanırım Avusturya konusunu :face_with_hand_over_mouth:

5 Beğeni

bende pavelin yeğeni memnun oldum :smiley: :smile:

5 Beğeni

Hahaha :joy: :joy:

4 Beğeni

Bu Avusturya meselesi büyük bi ihtimal balkanlar dlc sinin ön hazırlığı
Yanlış mı düşünüyorum?

2 Beğeni

Belli değil ama belki bi ihtimal krone vol2 gelir

2 Beğeni

balkanlardan önce moldova ukrayna belarus var dahaa :smile:

2 Beğeni

:articulated_lorry:ETS 2 ve ATS takımları gelecekteki harita genişlemeleri için yoğun bir şekilde çalışırken yepyeni bir yenileme güncellemesinin müjdesi verildi. ETS 2’nin :austria:Avusturya ülkesi yenileniyor.

8 Beğeni

Ben bunu atlamışım,oyunun ikinci en eski ülkesi ingiltere değil avusturya sebebi ise şu aşağıdaki lanet oyunun austria edition diye bir zımbırtısı olması.
Bir sonraki ülke %99 ingiltere.

5 Beğeni

Ne ara 1.42’ye geçti bunlar dediğim başlık… Neyse yine de hayır demem :sweat_smile:

2 Beğeni

1.43 te de isviçre veya macaristan olabilir ama güzel avusturya dan başlayacak olmaları italya dan karadeniz dlc sine bağlantıyı yenileyecekler anladığım kadarıyla

2 Beğeni

şu macaristan yolunu yenilensinler de yeter ya :smiley: oyun macaristana gelince sanki orta çağa dönüyo.

11 Beğeni

genel olarak going east ve ingiltere reworkü gelse çok tamtli olur da , çok zaman isteyen şeyler asjkhfsakd

3 Beğeni

İngiltere demişken irlanda da eklerler umarım rttbs trakyası kadar da olsa vapurla falan gidilebilen 3 ya da 4 şehirli ufak bir ada gibi.

Çok güzel bir ortam var Avusturya’da.

240863952_868054730500290_685591811913900904_n

16 Beğeni

ah şu macaristan yollarını da düzeltseler boynu bükük kaldı oraların

1 Beğeni