ETS 2 - 1.41 Güncellemesi (ana konu)

sonunda benim gibi chill takılacaksınız zuhahaha :smiley:

5 Beğeni

hep öyleydik biz brom :smiley:

6 Beğeni

Bundan sonra 90 90 beyler, öyle önden önden gitmek yok :sweat_smile::joy:

10 Beğeni

Ne güzel kimse uçamaz herkes sırayla öne geçer yorulan arkadan devam eder. Olmadı cruise contol var :slight_smile: :rofl: :joy:

ıstediği kadar iyi olsun bunu zorunlu kılmaları kadar saçma bişey yok truckersmp mi bu :D? Ne alaka yani, hani tamam getirirsin ama isteğe bağlı olur zorunlu kılma hakları yok bence çok saçma acil sollama yapmak gerekicek hızlanmam lazım hadi hızlan hızlanabiliyorsan 80-90 dan sonra :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Bak o konuda haklısın hocam bence de zorunlu olmamalı öyle bir şey olsa bile ayarlardan aç kapa şeklinde olmalı.

90 yerine 100 olsaymış bari sonuçta Bulgaristan ve Romanya’da otoban hız limiti 100 km/s

1 Beğeni

Oyunda objeler belli bir mesafeden sonra görünür oluyor. Hızlı gittikçe objeler daha çabuk belirmeye başlıyor ve bundan dolayı da sıkıntı oluyor olabilir.
Tır dediğin 90dan fazla gitmez zaten. Çok da dert etmiyorum ben.
Zaten mod desteği olmadığı için ne ATSde ne de ETS 2de convoyu denemedim.

3 Beğeni

Haklısınız keşke ayarlardan değiştirilebilseydi ama belgelerden değiştiriliyo https://www.youtube.com/watch?v=mtf4a1eJ1ps

2 Beğeni

Config’den ayarlanabiliyorsa arayüzden ayarlama da gelir. Komutu getirmişler fakat arayüze eklememişler gibi görünüyor.

Son güncellemeden sonra konvoyda takılmalar oluyor sorun nedir

Bi kaç güncellemeye gelir bence gelmesi %100 gerekiyor zaten, çok tepki alırlarsa mecbur getirirler o özelliği

hiç iyi olmamış ama 90 sınırı

Beyler tır süreceksiniz, araba değil. Forza Horizon’da hız yapın asetto corsa’da hız yapın nfs’de hız yapın ne alaka anlamadım ki :frowning:

11 Beğeni

tamam da en azından 100 110 olabilirdi

1 Beğeni

Güzel kardeşim sen 110 ile giden kaç tane yüklü veya boş tır gördün? Lütfen merak ediyorum?

3 Beğeni

çok gördüm mesela yoldayken jetçi beni 130 la geçti

Otobüsle tırla çok gidiyorlar öyle. Geneli limitler dahilinde sürse de birkaç kez 110’la giden otobüs, tır falan gördüm ben 2 şeritli yolda. Yolcusuydum hatta. Onun dışında geceleri izmitte bunları görebilirsiniz. Otoyol 4’de sol şeritten sollama bile yapanları var.

haklısın valla yanımdan bmc 130 140 la geçti ben de bastım yetişemedim tırda sebze yüklüydü

1 Beğeni

avrupada yapsın jeti de görelim :smiley:

11 Beğeni