ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

ayarlarını varsayılana getirip denedin mi?

valla aga onu yapmadım ama yeniden yüklüyorum oyunu

onu yap büyük ihtimal düzelmesi lazım

valla baskan selçuk abiyede yazdım sorunu da bakalım ne diyecek bu bende bazı zamanlar oluyor aksilik bu ya bu aksamda dlc cıkacak ve etkinlik var beni gördü şimdi bakalım yeniden yüklüyor oyunu olmasa dediğini yaparım bilgin için teşekkürler

1 Beğeni

Yıllar sonra sonunda gerçekçi bir kısa - uzun far aydınlatmasını getirebildiler şu oyuna. Modlarla idare etmekten sıkılmıştım. 1.40 ile gelen yeni ışıklandırmanın gece sürüşlerinde kısa ve uzun far aydınlatmasına bayıldım. Oldukça gerçekçi duruyor artık.

1 Beğeni

1.40’ın etkisini anlamayacağım! #2

6 Beğeni

1.40.4.0

3 Beğeni

Bu güncelleme ile dorselerede takabiliyoruz galiba lastikleri :slightly_smiling_face:

Ulan başlıcam böyle işe ya yine dorselere takamıyoruz Goodyear :face_with_symbols_over_mouth:

4 Beğeni

Hala dorselere takılmıyor :unamused:

1 Beğeni

bi an olsun ümitlenmiştim ama yine boş duvara bakarcasına kala kaldım

2 Beğeni

Lastiklerde ne değişti?

Merhaba, güncelleme öncesi eski kasa Scania’nın sis farları yanıyor muydu?

2 Beğeni

Onlar gündüz aydinlatmasi değil mi ben mi
yanlış biliyorum?

güncelleme içeriğini ben de göremedim, bilenler aydınlatırsa seviniriz :slight_smile:

Eski Scania R da gündüz ledleri tampon da sis farının yanında oluyor. Streamline da ise farlar içine entegre.

2 Beğeni

Bana 100mb kadar güncelleme geldi.Açıklama bulamadım şimdilik.

Hi everyone,

ETS2 has got update to 1.40.5.4.

Brings bunch of fixes for DAF XG/XG+.

1 Beğeni

Agalar 0 kamerası ile aracı f9 ile bir yere koyamiyorum. Ctrl+f9 yapiyorum o da olmuyor. Acaba 1.40 da olmayip sadece bunsan sonra betada olmasina ragmen 1.41 de mi oluyor anlamis degilim?

1.41’de Ctrl + F9. Önceki sürümlerde sadece F9.